Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54568 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ISTool i InnoSetup - problem z moją instalką. , fatal 4/11/05 17:06
Witam Was! Mam problem z tym programem a dokładniej ze skryptem. Poniżej przedstawiam te moje dzieło:

[Languages]
Name: Polski; MessagesFile: compiler:Languages\Polish515.isl; LicenseFile: D:\Tomka\Pass_pack\Licencja.txt; InfoBeforeFile: D:\Tomka\Pass_pack\Przed_inst.txt; InfoAfterFile: D:\Tomka\Pass_pack\Po_inst.txt
Name: English; MessagesFile: compiler:Default.isl; LicenseFile: D:\Tomka\Pass_pack\licencja_en.txt; InfoBeforeFile: D:\Tomka\Pass_pack\Przed_inst_en.txt; InfoAfterFile: D:\Tomka\Pass_pack\Po_inst_en.txt

[Setup]
InternalCompressLevel=max
OutputDir=D:\tomka
VersionInfoVersion=1.0
VersionInfoCompany=Zespół twórców PowerPacka
VersionInfoDescription=Passenger Pack
AppCopyright=Eu07 Team
AppName=Passenger PowerPack dla symulatora Maszyna EU07-424
AppVerName=Passanger Pack
InfoAfterFile=D:\Tomka\Pass_pack\Po_inst.txt
InfoBeforeFile=D:\Tomka\Pass_pack\Przed_inst.txt
LicenseFile=D:\Tomka\Pass_pack\Licencja.txt
DefaultDirName={sd}
ShowLanguageDialog=yes
Uninstallable=false

[Dirs]
Name: {app}\Dynamic\pkp\1xxa; Flags: uninsneveruninstall
[Files]
Source: D:\Tomka\Pass_pack\WPISY.txt; DestDir: {app}\Dynamic\pkp\1xxa
Source: D:\Tomka\Pass_pack\1XXA\*.*; DestDir: {app}\Dynamic\pkp\1xxa
[Run]
Filename: {app}\start.exe; WorkingDir: {app}; Flags: postinstall


Wszystko działa jak należy, jednak mam problem z tym, iż podając w definicji katalog:
DefaultDirName={sd} -> (domyślnie C:\) wskazuję mu położenie katalogu do instalacji (D:\TOMKA\EU07) a on mi dopisuje ścieżkę: (D:\TOMKA\EU07\Nowy Folder)

Jak się tego pozbyć? Aby przez przypadek nie zainstalowało się w katalogu nie tym, co trzeba? Na sztywno nie mogę ustawić, gdyż nie ma w rejestrze info o położeniu programu, a każdy kto ma ten program u siebie, ma w innym katalogu. Pliki rozpakowują się do katalogu: EU07\Dynamic\PKP\1xxa.
A w katalogu EU07 jest plik eu07.exe.

Jak można "wyszukać", gdzie znajduje się plik eu07.exe na dysku usera, który będzie instalować tę paczkę, którą robię?
Jest może jakiś sposób na to aby ISTool "sam poszukał"? jaka jest wtedy komenda w skrypcie?

Może i zamotałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi?

Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;)

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL