Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13090 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Riva Tuner i Pixel Shader 3.0 , Rafgot 6/11/05 14:34
Może ktoś mi powie jak włączyć w tym programie funkcje Pixel Shader 3.0.
Posiadam sterowniki 81.85 oraz Rive tuner 15.07.
W zakładce ustawienia sterownika Direct 3D, znajduje się zakładka Shader a w nim Pixel Shader i maksymalne ustawienie Force 2.0
I tu nie rozumiem, ponieważ posiadam karte GeForce 6800GT, która wspiera pixel shader 3.0 Program wskazuje tylko 2.0
Jeśli ktoś wie jak to zmienić to proszę o pomoc, bo teraz nie wiem czy jak gram w Dooma 3 to mam Shadery 2.0 , czy 3.0

  1. a lepiej by ci sie gralo , LoX 6/11/05 15:04
    w Dooma wiedzac, ze masz PS 3.0?? :P

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

  2. hehe , DrLamok 6/11/05 15:41
    no domyślnie masz obsługę wszystkiego od ps1.0 do ps3.0

    to force 2.0 czy tam force 1.3 to jest dla takich co chcą zablokowac obsługe 3.0 czy tam 2.0 czyli zdegradować shadery do niższej wersji.. wymusić by karta była rozpoznawana jako obsługująca tylko ps2.0/ps1.3.. żeby np poprawić wydajność... lepiej nie dłub za dużo w rivatunerze bo jeszce sobie coś popsujesz i się skończy na reinstalce

    pozdrawiam
    DrLamok

  3. Doom3 rulez , buti 6/11/05 16:21
    odświerzam sobie właśnie tą gierke na nowej karcie z detalami na high, jazda na całej linii :), po pierwszych dwóch lewelach musiałem wyłączyć, psycha siada i woda ze mnie leci z wrażenia :), tej gierki chyba długo nic nie przebije jeśli chodzi o emocje jakie ona wzbudza w człowieku.

    1. wlasnie ostatnio znowu zaczynam grac , Kriomag 6/11/05 19:23
      na 7800gt :D detale na maxa anizo, aax4 i ten antyaliazing na przezroczyste texturki :D gierka wyglada teraz zajebiscie :D



      PS. ale grac tylko wieczorem lub w nocy jak jest juz ciemno :D w dzien to nei to samo...

      1. Hehe, a nie mówiłem, że , sebtar 6/11/05 21:53
        ta gra jest fajna. Pograjcie sobie potem w Resurrection of Evil - jest jeszcze lepiej zrobione.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL