Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20724 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś już próbował przeglądarki Flock? , DmK 6/11/05 22:50
Właśnie zrzuciłem wersje developer i muszę przyznać że całkiem szybko działa. Na pewno nie jest to jeszcze wersja na którą warto się przesiadać, ale wydaje mi się że warto obserwować co się z nią będzie dalej działo. A co do szybkości przeglądania stron, wiadomo u każdego jest inaczej, ale u mnie na łączu z dialogu (1 mbit/s) wydaje się działać szybcie od opery (której ostatnio używam) i od firefoxa (ostatnia wersja jaką miałem to chyba 1.0.7). Czy ktoś już z nią dłużej pracuje żeby napisać czy jest to warta uwagi alternatywa(przede wszystkim od firefoxa ;))?

  1. Odnoszę wrażenie , Piet Blank 6/11/05 23:15
    że zmiana przeglądarek to dla Ciebie jakaś dyscyplina sportowa.

    Zosiu Kocham Cię

    1. nie tyle , DmK 6/11/05 23:20
      opera bardzo ostatnio powoli działa, bardzo często się zawiesza, przy dużej ilości paneli działa ociężale. Firefox nie każdą stronę czytał jak chcę... a Twoja odpowiedź... coż jestem niezmiernie zainteresowany po czym wnosisz taką śmiałą tezę lub czym to wrażenie zostało spowodowane, ponieważ nie wnosi nic co byłby na temat.... niestety. No chyba że chcesz pogadać ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL