Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40065 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś posiada klawiaturę Zippy/X Power alu? , turzol 9/11/05 16:05
Chodzi mi o dokładnie taki model:
XP WK 720 --> http://www.shift.sklep.pl/...amp;id=1347&idk=5

Klawiatura na styl UltraX Logitecha, ale wg mnie zgrabniejsza (razi tylko mały Enter ale jakoś to przeboleje)

Z tego co się orientuje jest to produkt X-Power (a dokładniej klon Zippy)

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą klawiaturką? Warto za takie pieniądze brać ?

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. z tego co pamiętam , Alien 9/11/05 16:11
    to Zippy robi klawiatury dla kilku renomowanych firm jak i klawy do notebooków - to raczej powinna być o.k. klawiaturka.

    There are no impossible - try to ski
    through revolving door

  2. Hmm....mialem kiedys naped dvd "marki" X Power , sakooL 9/11/05 16:12
    i moge powidziec, ze jesli ta klawiatura trzyma poziom tego napedu, to trzymaj sie od niej z daleka :)

    1. Xpower , Alien 9/11/05 16:23
      to tylko "brand" jak mint, tracer i inne - trafiają się lepsze i gorsze produkty
      Ja sam mam karte Xpower'a 9500@9700Pro i nie zamieniłbym za inna - kupiłem za śmieszne pieniądze. Z brandowania napędów to się już chyba wycofali - pewnie były tak "rewelacyjne" jak piszesz.

      There are no impossible - try to ski
      through revolving door

  3. dobra cena , bartek_mi 9/11/05 17:55
    w 4max 199 za nia chca...

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. W stylu UltraX ?? , josh 9/11/05 23:41
    Piszesz, ze w stylu UltraX i dodajesz, że maly enter a nie razi ciebie brak normalnego bloku insert-home-pgup-delete-end-pgdown?
    To jakaś karykatura klawiatury, do zastosowań w urządzeniach przenośnych lub gdzie każdy centymetr miejsca jest najważniejszy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL