Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:04
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40470 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zainstalować myszkę pod DOS ? , grattz 9/11/05 18:28
Chce uruchomić starą gre pod DOS'em . Narazie jak odpalam gre to myszka nie działa.
(komputer to laptop 486SX)

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. no trzeba se załatwić... , john565 9/11/05 18:30
    jakiś sterownik, chyba najszybciej lmouse.com, gdziś poszukam, zara prześle,

    f*ck

    1. ... , john565 9/11/05 18:34
      http://rapidshare.de/files/7402442/LMOUSE.COM.html

      f*ck

      1. Dzięki , grattz 9/11/05 18:41
        Wystarczy to odpalić pod dosem i juz jestem hepi ?

        A wie ktoś może jak wpisać to w autoexeka czy commanda zeby myszka sie sama instalowała po właczeniu komputera ?

        ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

        1. normalnie... , PrzeM 9/11/05 18:43
          ...jeśli masz ją w katalogu dajmy na to C:\MYSZ to wpisujesz linię w autoexec.bat
          c:\mysz\lmouse.com

          PrzeM

          above the mind - powered by meat...

        2. .:. , MetalSlug 9/11/05 18:44
          Kopiujesz sterownik np. na dysk C a w autoexek.bat wpisujesz linijki:

          @C:\lmouse.com
          @echo ale wyj...na myszka! ;-)

          Zagrajmy w
          "Totalną Termojądrową Wojnę"...

          1. Dzieki Wam , grattz 9/11/05 18:48
            ale zmienie tex na "ale zaje..e wyku...a myszka! " -- może w ten sposób ją podkręce i będzie lepiej chodzić :]

            ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

            1. Z pewnością! , MetalSlug 9/11/05 18:50
              ;-)

              Zagrajmy w
              "Totalną Termojądrową Wojnę"...

          2. hehe , john565 9/11/05 20:59
            jaczej 'załadowana' niz 'wyje...na'

            po drugie, zmień se oznacznie w temacie, bo robisz koło pióra osobie która je zarezerwowala wcześniej, nie jest to wynikiem arogancji ani widzimise tej osoby, poprostu ona sobie tak życie ułatwia, i ma zawsze posty pod ręką, nie wiesz o kogo chodzi wpisz w wyszukiware .:., tylko i nformuje

            pozdro

            f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL