Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40831 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

stracilem trochę danych . . . polećcie coś . . . , McKania 9/11/05 18:31
podpiąłem do swojego świerzo zainstalowanego w2k dysk kumpla [200GB] na który zgrana była większość moich danych

problem polega na tym, że zapomniałem o zainstalowaniu patcha włączającego 48 bitowe LBA - w związku z tym duża część danych z tego dysku poszła się kochać . . .

czy jakiś program szczególnie Wam pomógł w tej właśnie sytuacji ?
[obecnie recoveruję easy recovery - niestety po przeskanowaniu baaardzo wielu danych nie udało się odczytać, w kolejce getDataBack i R-studio, jeśli macie jakieś inne pomysły to dajcie znać]

config: skóra, fura i coreDuo ;)

  1. hmmm. , rulezDC 9/11/05 18:57
    chyba r-studio najlepsze jest
    ale mogles np uruchomic jakiegos knoppixa i tam odzyskac cala partycje
    chyba byloby to najlepsze wyjscie teraz jak juz zaczynasz mieszac programami to za pozno

    koniec koniec koniec

  2. minimalne szanse , Master/Pentium 9/11/05 19:35
    zależy ile danych zdążyłeś zapisać. W najgorszym razie przy dużej fragmentacji stracone niemal wszystkie dane.
    Spróbuj PC File Inspector.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. na tamtym dysku nie zapisałem nic i nie mam zamiaru póki co , McKania 9/11/05 19:40
      częśc się faktycznie odzyskała przez easy recovery [niestety nie to na czym mi najbardziej zależało : ) ]

      potem spróbuję innych

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. Polecam Winhex , Nanael 10/11/05 11:00
    bezposredni dostep do dysku dzieki czemu wszystko widac. Zobacz czy w interesujacym miejscu sa dane, jezeli sa to Winhex je odzyska. Jak dla mnie jest to drugi prog uzyt. po TotalCom. Kilka razy padly mi dyski zarowno logicznie ja i fizycznie i zawsze winhex pomagal.

    no motto

    1. link , Nanael 10/11/05 11:10
      do malego tutoriala moze pomoze
      http://www.chip.pl/...hiwum/n/articlear_84827.html

      no motto

  4. A może tym? , DeathClaw 10/11/05 11:19
    O&O Disk Recovery.

    http://www.oo-software.com/...ucts/oodiskrecovery/

  5. getdataback , mirkrup 11/11/05 02:19
    :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL