Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48052 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czemu ten zasilacz jest taki tani? , Mms 10/11/05 13:41
Jest to ENERMAX EG 465P-VE za 179zl [ www.allegro.pl/show_item.php?item=70450008 ]. A moze to normalna cena? A moze o czyms nie wiem. ;)

Pozdrawiam

  1. bo jest do bani , sakooL 10/11/05 13:47
    hahaha...ale rym :)

    A tak powaznie, to nie mam pojecia

    1. Zaraz pewnie odezwa , Mms 10/11/05 13:48
      sie zlosliwcy i napisza "jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz wcale". ;]

      Pozdrawiam

  2. moze dlatego, ze spelnia normy , daver 10/11/05 14:03
    specyfikacji ATX 2.03 (jesli sie nie myle) zamiast ATX 2.2 ... czyli jest 'przestarzaly'

    I use arch btw

    1. No takiej normy to napewno nie spełnia , negef 10/11/05 14:27
      Jak już to ATX v1.2,cena niewiele odbiega od tej ze sklepu
      http://zenfist.pl/pID/97/enermax-eg465p-ve.html

      1. Ja wiem czy niewiele. , Mms 10/11/05 14:30
        To 50zl.

        Pozdrawiam

        1. Dolicz koszt przesyłki... , negef 10/11/05 14:32
          dalej będzie 50zł ?

          1. Mi nie chodzi o , Mms 10/11/05 14:40
            koszt zasilacza + koszt przesylki. Chodzi mi o cene samego zasilacza, ktora wydaje mi sie dosc mala w stosunku do tego, co on moze i jaka firma go wykonala.

            Pozdrawiam

            1. Enermax za tą cene... , negef 10/11/05 14:52
              musiał coś obciąć,prawdopodobnie elektronika jest chińska,to zresztą teraz
              nowa moda,nie tylko Enermax tak robi.
              Nawet Tagan, wypuścił ostatnio serie zasilaczy, na tanich podzespołach.
              Lub do tego zasilacz z Allegro, nie dopłacasz za metr kwadratowy powierzchni
              sklepowej.

      2. ATX12V 1.2 ale ATX 2.03 , daver 10/11/05 14:41
        (prawdopodobnie 2.03) nie chce mi szukac specyfikacji...

        I use arch btw

  3. Lepiej nie wiedzieć... , MetalSlug 10/11/05 15:18
    .:.

    Zagrajmy w
    "Totalną Termojądrową Wojnę"...

  4. te VE w nazwie , Hitman 10/11/05 15:35
    może wskazywać value edition - a różnica jak w asrock vs asus
    W dodatku nie spełnia on normy atx 2.2 ilość wtyczek jest marna - serial ata z przejściówki tylko - brak wyprowadzeń dla karty graficznej - w sumie do średniej klasy kompa da rade - mnie osobiście nie podoba się tylko max prąd przy starcie - zasilacz powinien potrafić dać chwilowo więcej niż potrafi nominalnie - a ten na odwrót ;/

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL