Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:43
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58231 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z nagrywarką LG i płytami audio , buti 11/11/05 00:34
Mam nagrywarke LG GSA-4165B i mam z nią problem jesli chodzi o plyty cd audio. Nagrywam Nero 7. W samochodzie i na wierzy niektóre kawałki nie chca grac lub strasznie dlugo zajmuje odtwarzaczowi przelaczenie na kolejna sciezke. Probowalem juz roznych plytek i predkosci nagrywania i ciagle to samo. Nie ma reguly ktore sciezki nie chca grac i ile, czasem dwie czasem nawet kilka. Weryfikacja zapisu pozakuje ze plytka nagrana jest ok. Zmienilem ostatnio nawet bios i to samo. Reklamować nagrywarke czy jakas inna rada? Może jakas inna metode zapisu zastosowac? Co polecacie do cd audio? Jaka metoda i jaka predkosc?

  1. na LG GSA-4163B , Grocal 11/11/05 00:59
    ...nagrywam audio z predkoscia 8x. Zdarzalo sie rzeczywiscie, ze przy wiekszych predkosciach nagrywania plytka nie odczytywala niektorych pozniejszych sciezek.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. ale napisalem :) , Grocal 11/11/05 01:00
      "plytka nie odczytywala"..

      hehe... Oczywiscie "na plytce nie dalo sie odczytac". Za pozno juz na myslenie :)

      Na pewno, na razie, w ogóle...
      Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
      Ortografia nie gryzie!

  2. Zobacz jak będziesz nagrywał w Nero ile , Michał R. 11/11/05 08:54
    minut 'zajmuje' dana piosenka. U mnie np. Nero dodaje do niektórych piosenek 3 minuty. Nie wiem czym to jest spowodowane.

  3. Ja ostatnio , Mademan 12/11/05 03:28
    Ustawiam w opcjach nagrywania "predkosc odczytu" na 1x i nagrywam z predkoscia 4x i moge sluchac plyt nawet na starym bardzo wybrednym odtwarzaczu CD.

    1. Jakby pomogło , buti 12/11/05 10:09
      Ustawiłem prędkość odczytu na 16x i nagrywania na 16x i wypalona płytka działa ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL