Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64368 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[MFC] modyfikacja wlasciwosci okna , Outsider 11/11/05 16:20
nie moge znalezc parametrow zmieniajacych wlasciwosci okna typu dialog w aplikacji MFC.
Musze napisac popup wyskakujacy co jakis tam czas.
Pierwsze to kwestia timera, drugie to czynienie okna widocznym i niewidocznym (na zmiane), ostatnia zas funkcja musi wyrzucac wszystko z paska zadan - tak aby nie dalo sie wylaczyc programu.
Problem niby prosty, ale nie moge dojsc jak wylaczac i wlaczac okno, oraz w jaki sposob usunac wszystko z traya.
Czy ktos ma w tym jakies doswiadcznia?

Okiełznany Ukierunkowany Twór
Sometimes Informatycznie
zDEspeRowany...

  1. hmm , Zajkos 11/11/05 17:52
    a przy wykorzystaniu zwyklej funkcji WINAPI nie da sie?
    chociażby
    BOOL ShowWindow(
    HWND hWnd, // handle of window
    int nCmdShow // show state of window
    );

    a z tym trayem to nie rozumiem

    1. a mozesz napisac jeszcze jak to uzyc w Dialogu , Outsider 12/11/05 10:48
      bo aplikacja typu Dialog inicjuje okno w jakis inny sposob w COknoApp i gdy uzywam showwindow zglasza bledy.

      Okiełznany Ukierunkowany Twór
      Sometimes Informatycznie
      zDEspeRowany...

      1. niestety , Zajkos 12/11/05 10:58
        nie znam sie na MFC. Z tym ShowWindow strzelałem.

      2. hehe, outi widzę, że opis rządzi :-) , Maverick 12/11/05 16:30
        chyba przejrzę jeszcze raz ten wątek na nol'u :)))

        1. podeslij do niego linka , Outsider 13/11/05 00:23
          Twoje wypowiedzi byly tam niesamowite. Swoja droga myslales kiedys aby wystepowac w kabarecie?

          Okiełznany Ukierunkowany Twór
          Sometimes Informatycznie
          zDEspeRowany...

  2. publiczne podziedowanie dla Zajkos'a , Outsider 12/11/05 13:40
    w mailu wskazales dobry azymut. Jak moglem o tym zapomniec :) szybko doszedlem w czym rzecz. Dziekuje.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. nie ma sprawy:) , Zajkos 12/11/05 15:07
      staram sioe pomagać, jak mogę

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL