Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69667 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prosba o pomoc w skonfigurowaniu Routerka Thomson 510 , Emios 12/11/05 00:39
Chciałbym przekierowac sobie adres wewnetrzny 10.0.0.1 na zew. 83..... w celu odostepnienia kamerki sieciowej IP

Roterek skonfigurowałem. Wyczytałem ze funcje Virtual Serwer pełni tu funkcja NAPT

http://img470.imageshack.us/my.php?image=12hr1.jpg

No i tu sie zaczynaja klocki, nie bardzo wiem co powstawiac. Do wyboru mam tpc badz udp i nastepujace pola

http://img399.imageshack.us/my.php?image=25zc.jpg

Nastepna zakładka

http://img399.imageshack.us/my.php?image=33yl.jpg ( Do wyboru eth0 badz PPPoA_ 1 )


Nastepna zakładka

http://img10.imageshack.us/my.php?image=43di.jpg

Prosze o pomoc w konfiguracji

Pozdrawiam

  1. latwizna , Granth 12/11/05 01:41
    w pole "inside IP" wisz swoj adres sieci lokalnej, w pole "Inside Port" wpisz port jaki sobie chcesz, "outside Ip" pozostaw puste, "outside port" taki sam jak "Inside port". Jak chcesz podobnie zrob dla UDP. Zapisz, zrestartuj i sie ciesz :)

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    1. Oki zaskoczyło. tewraz nastepujace pytanko , Emios 12/11/05 01:50
      1.Czy pozostałych zakładek nie wypełniac ?
      2. jak sprawdzic czy prawidłowo działą przekierowanie ?
      3. Do kamerki przekierowac port 21 ?

      Dzieki wielkie za pomoc

      1. reszte olac , Granth 12/11/05 02:02
        najlepsza metoda na sprawdzenie, to na tym porcie odpalic emula :D jak masz highID to lepiej byc juz nie moze.
        A co portu kamerki, to trzeba uzyc takiego, jaki wykorzytuje program do kamerki (instrukcja sie klania w pas), a jesli program pozwala na zmiane portu, to mozesz sobie korzystac z dowolnego.

        I have no mouth, but I must
        scream...!

  2. a jakbys chcial wiecej to prosze , Granth 12/11/05 01:47
    http://www.portforward.com/routers.htm
    http://www.forwarding.9o.pl/
    Google rzadzi, Google radzi, Google nigdy cie nie zdradzi... :)

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL