Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69000 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

fotka wielkosc 2592 na 1944 pikseli , Koy 12/11/05 14:35
Jak te wymiary maja sie w centymetrach?? Bo chce dac do fotografa zeby mi wydrukowal to zdjecie wwielkosci 25 na 38 cm. CO o tym myslicie. Czy zdjecie jest na tyle duze ze mi ladnie wyjdzie??Cz moze jest zamale i fotograf rosciagnie jakos i bedzie kicha???Ewentualnie jaki format zdjiecia proponujecie???

Koy

  1. rozmiar , myszon 12/11/05 14:41
    Przytnij zdjęcie do formatu 3:2. Jakość będzie dobra.

    1. jak to przyciąć i czym co to da?? , Koy 12/11/05 14:45
      prosze o jakies rady bo ciemny jestem w tym

      Koy

      1. to zdjecie , kubazzz 12/11/05 15:02
        ma proporcje 2,6:2 a ma miec 3:2 bo taki jest standardowy format odbitki. musisz zrobic tzw kadrowanie [cropping] czyli uciac troche zdjecia, w tym wypadku na wysokosc.
        co do jakosci na takim formacie - hmm, moze nie bedzie zle.

        SM-S908

        1. a fotograf sam sobie nie przytnie juz tego???? , Koy 12/11/05 15:09
          bo jak dawalem takiej wielkosci fotki i robilem mniejsze zdjecia to zawsze cos tam mi ucinal??:)

          Koy

          1. przytnie , kubazzz 12/11/05 15:22
            ale zrobi to wg wlasnego gustu:)
            a tak zawsze mozesz sam zdecydowac.

            SM-S908

          2. hmm , 0r8 12/11/05 15:26
            wolisz uciac to co Ty uwazasz za niepotrzebne, czy to co uwaza lepek w labie?

            jak wydrukujesz ta fote 38x25cm bedziesz mial ok. 170dpi - sredni wypas, ale bedzie ok.

        2. A nie prościej powiedzieć , DJopek 14/11/05 00:33
          że fotka ma proporcje 4:3 :-)

          A format 3:2 to standardowy format odbitki ale dla zdjęć 'analogowych', cyfrowe odbitki w 3:2 można zrobić w każdym prawie fotolabie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL