Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76675 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dzwonienie za darmo za pomocą internetu(skype)? , borg18 12/11/05 19:57
Mogl by mi ktos wytlumaczyc na czym to dziala? bo nie jestem w temacie a chcial bym porozmawiaz jezeli to mozliwe chodzi mi o to aby za pomocą mikrofonu dzwonic na jakis numer komorki czy cos prosze o jak sie oriuentujecie to napiszcie:)

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. za darmo masz , vector 12/11/05 20:00
    z skype'a na skype'a.

    ze skype'a na komórkę płacisz.

    1. a ile sie , borg18 12/11/05 20:02
      placi bo moze jest to oplacalne mogl bys napisac cos wiecej jak wiesz?:)

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

      1. ja dzwonie , vector 12/11/05 20:06
        z skype'a tylko na skype'a.

        Na stronce masz cenniki. Link niżej

  2. więcej , vector 12/11/05 20:02
    masz tu http://www.skype.pl/

  3. inny link , vector 12/11/05 20:09
    http://www.skype.com/...ll_rates.html?currency=PLN

  4. za cholercię , Nastul 12/11/05 20:28
    nie wiem jak to się dzwoni na normalne telefony :(

    1. aktywujesz SkypeOut , siarenka 12/11/05 20:56
      tu masz opis http://skype.onet.pl/1232768,artykul.html

  5. Poczytaj tu... , JE Jacaw 13/11/05 12:03
    ...bo Skype nie jest jedyny i dodatkowo połączenia na komórki to ma średnio tanie: http://voip.net.pl/...n=com_frontpage&Itemid=1
    Szczególnie podstrona operatorzy powinna Cię zainteresować.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  6. polecam tlenofon - , plopki 14/11/05 15:17
    jest tani 9gr/min do wszystkich stacjonarek w Polsce. Mozna płacić prepaid lub postpaid jak kto woli. Jakość połączeń jest niezła (przynajmniej ludzie do których dzwoniłem nie narzekali).

  7. a tu stronka , plopki 14/11/05 15:17
    http://www.tlenofon.pl/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL