Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76630 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] sprawdzenie abonenta w Erze? [OT] , johhny_brafo 13/11/05 00:57
Witam! proste pytanie - czy ktos ma jakis pomysł na to jak ustalić adres lub chociaz imie i nazwisko osoby ktora ma numer w sieci ERA napewno na abomanent? Moze macie jakies pomysły albo macie przyjaciol ktorzy pracuja w Erze i mogliby zrobic dla mnie przysluge ? :) prosze o pomoc pozdro pa pa

:)

  1. hm z tym to bedziesz miał problem jak ma zastrzezony nume a jak nie to , rafaello40 13/11/05 01:03
    zadzwon do informacji bok ery

    ...KWIDZYN...

  2. hmmm. , johhny_brafo 13/11/05 01:16
    nie ma zastrzezonego :) numerek mam tylko jaki jest numer tam do tej info Bok cos tam ? :D

    :)

  3. i jeszcze jedno... , johhny_brafo 13/11/05 01:24
    http://www.era.pl/...&zone=10&section=korp
    na tej stronce pisze, że nie udzielaja innej informacji procz podawania samego numeru (jezeli podasz imie i nazwisko i lub adres) :/ tak wiec odpada chyba

    :)

    1. Poszukaj znajomego... , Doczu 13/11/05 07:17
      ... policjanta - ustali Ci.

  4. hehe ja mam to samo pytanie ;) , Chrisu 13/11/05 09:00
    tylko nie wiem czy to osoba z abonamentem czy prepaid.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. Z tym sprawdzaniem Nazwiska to nie tak prosto . , Brauni 13/11/05 11:00
    Pracująć u operatora można za to wylecieć z pracy i to bardzo szybko z brzydkim wpisem do świadectwa pracy ..

    Br@uNi Polska

  6. hmmm... , johhny_brafo 13/11/05 17:24
    a Co jezeli np podam imie ten osoby miejscowosc zamieszkania nawet osiedle ale nie znam nazwiska i numeru mieszkania :/ podadza mi tam reszte ? :/

    :)

  7. spróbowac mozna , rafaello40 13/11/05 20:50
    a moze akurat

    ...KWIDZYN...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL