Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83684 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Transfer pieniedzy z UK , Hummer 13/11/05 11:47
Witam

Kumpel niedlugo wraca do Polski po kilku miesiacach pracy w Anglii.
Uzbieral dosyc sporo kasy i nie chcialby wiezc jej przy sobie do PL.
Teraz wspolnie zastanawiamy sie jak najlepiej przeslac te pieniadze zeby nie placic horendalnych prowizji.
Da sie jakos przez PayPal albo Moneybankers, albo jest jeszcze jakas inna mozliwosc??
Moze jakis bank ktory nie bierze takich sporych prowizji?

A moze jest jakis oddzial banku angielskiego w PL podobnie jak jest z Deutsche Bankiem, gdzie mozna wplacac i wyplacac pieniadze w pl jak i w niemczech bez prowizjii?!

Dzieki za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

  1. moze , Birdman 13/11/05 12:15
    nich poszuka w uk deoutsche banku poprostu

    ping?

  2. 30 funtow do duzo dla was??? , Nikita_Bennet 13/11/05 18:13
    bo jesli nie to:
    1 znadzcie w pl kogos kto ma konto walutowe w funtach (niech np rodzice zaloza).
    2. wiekszosc bankow ze te 30 funtow robi przelewy zagraniczne - moze nawet taniej.
    3 robicie przelew
    4 w pl odbieracie w funtach (teraz kurs jest taki sobie)

    jesli kcecie miec kase juz przeliczona po kursie nbp to przelejcie na jakiekiekolwiek konto w pl (oczywiscie takie z ktorego mozecie podjac kase).

    dziala dosc szybko bynajmniej jak kumpel przelewal z barclay'a w uk do ktoregos pko to mial chyba w 3 dni na koncie czy jakos tak.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  3. wejdz na podana nizej strone , Nanael 14/11/05 12:39
    www.tonio.co.uk tam jest wszystko opisane

    no motto

    1. i to , mirkrup 15/11/05 07:12
      jest słuszna koncepcja :))

    2. troche drogo , Nikita_Bennet 15/11/05 21:30
      i to bardzo jak masz wieksza kwote.

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL