Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91847 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z svchost.exe , camilsoze 14/11/05 01:13
Po roznych instalajach, wlazly mi do kompa rozna smieci z netu no i teraz przy uruchamianiu windowsa wszystko strasznie dlugo sie wgrywa gdyz uruchamiane jest kilki procesow svchost.exe a jeden z nich zabiera prawie 100% CPU. Po przeskanowaniiu wszystkimi mozliwymi programami (od norton antivirus po microsoft antispyware), wykryciu i skasowaniu roznych smieci problem nie niknal. Wie ktos jak temu zaradzic? Oczywiscie moge zrobic Ctrl+Alt+Del i zamknac go ale chcialbym wrocic do stanu systemu kiedy wszystko dzialalo. Wiem, ze mozna to jakos wylaczyc w rejestrza ale wiem rowniez ze svchost.exe jest wewnetrznym procesem windowsa i mozna cos spieprzyc. Prosze o rade

  1. walniety profil... , Tummi 14/11/05 02:23
    stworz nowego uzytkownika (musi miec uprawnienia admina!), zaloguj sie na niego, skasuj stare konto i utworz je na nowo. Ikonki z pulpitu poleca, ale nic nie poradzisz.

    Problem znany i opisany w KB MS-u.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. my bad, , Tummi 19/11/05 15:30
      oczywiscie walniety profil to 100% CPU zajete przez csrss.exe, a nie svhost.exe :D
      100% CPU time do svhost i swego czasu wszelkie robaki na rpc.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. Ewentualnie... , JE Jacaw 14/11/05 02:52
    ...to jednak jakiś wirus. Ściągnij sobie ten program: http://www.sysinternals.com/...rocessExplorer.html i sprawdź ten proces, czy ma sygnaturkę MS'a, jeśli nie to duże prawdopodobnieństow, że to jakiś syf.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  3. nie pomoglo , camilsoze 17/11/05 12:37
    niestety zmiana uzytkownika nie pomogla

  4. heh , Kriomag 17/11/05 17:09
    zainstaluj dobrego firewalla (kerio przepuszczal...) po zainstalowaniu jak ręką odjął :D albo sprawdz prosciej, odlacz kabelek od netu i uruchom ponownie, jesli bedzie ok to instaluj jak wyzej...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL