Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103255 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[DoWCipy] sztuk kilka , DeathClaw 15/11/05 12:32
Naiwna
Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi:
- Ty wiesz, jaka moja żona jest naiwna? Robi sobie prawo jazdy i
myśli, że jej dam samochód.
Na to drugi:
- To jeszcze nic. A moja jaka naiwna! Jutro jedzie do sanatorium,
zaglądam do torby a tam 10 prezerwatyw. I ona myśli, że ja przyjadę...

Rozwód
Adwokat pyta swojego klienta:
- Dlaczego chce się pan rozwieść?
- Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach!
- Pije?
- Nie, łazi za mną!

Smutny
- Dlaczego masz taką nieszczęśliwą minę?
- Moja żona wyjeżdża na tydzień do swojej matki.
- I z tego powodu jesteś taki ponury?
- Muszę, bo inaczej nie wyjedzie.

Żona do męża :
- Zobaczysz, przyczepię kartkę nad naszym łóżkiem, że jesteś idiota.
Niech całe miasto się dowie

Facet wchodzi do urzędu i pyta się sekretarki:
- Naczelnik przyjmuje?
- Nie odmawia...

Szczyt perswazji: Wmówić kobiecie, że miękki jest lepszy bo nie
uwiera.

Trzy fazy otyłości męskiej:
a) nie widać, jak wisi;
b) nie widać, jak stoi;
c) nie widać kto ciągnie.

Kolega dzwoni do kolegi:
- Wpadaj do mnie, sa dwie znajome, zabawimy sie!!
- ladne???
- Wypijemy, bedzie ok...

Siedzi dwóch kolesi w knajpie jeden mówi.
Te Józek pierdolnalbym jakas piedziesiatke.
Józek: A ja osmienastke.

Jak niektóre były to... sram na to.

  1. Heh... , marsellus 15/11/05 12:38
    No to mamy kilka osranych ;)
    Z dwóch się nieźle uśmiałem, dobrrreeee :)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. no chyba , kubazzz 15/11/05 12:41
    troche posrasz bo bylo sporo:)

    SM-S908

  3. :)) fajne :)) , Dziadek_W 15/11/05 13:26
    :)))

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  4. dupę , Dabrow 15/11/05 14:34
    Ci rozerwie.... (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

  5. Cóż... , DeathClaw 15/11/05 15:02
    ... w końcu panuje wirus powodujący srakę.

    Idę kupe robić.

  6. Ostatnio lepszych nie bylo :) , Brauni 15/11/05 19:29
    123

    Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL