Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103163 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samsung 710MP kilka pytanek , Seba000 15/11/05 13:28
otóż zamierzam kupic taki panelek, st dmoje pytanie czy ktos go testował, ma u siebie jak się sprawuje, chodzi głównie o gry ;) wiadomo.
natomiast przeczytałem w archwium, ktos napisał że monitor ma problemu z polska fonią(tunertv) czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć? Jak wygląda jakość obrazu telewizyjnego?

pozdrawiam

Nokia 3110>3210>3310>8110
>6210>6310>6270>SE T610>5500sport
>n70>n73>e51>n79>SE Xperia ARC S>I 4S

  1. da się przeżyć... , Pawelec 15/11/05 14:00
    ...taki sobie. Obraz z tv taki sobie (jak na lcd), z fonią nie miałem problemów (naziemna, mocny sygnał), denerwujące przełączanie źródeł obrazu (przełaczenie z tv do dsub to chyba z 5 naciśnięć klawisza). Co do obrazu z kompa - bez zastrzeżeń. IMHO rewelacja do dziecinnego pokoju - mały, tani monitorek lcd z telewizją bez włączania kompa czyli bez szumu. 910MP to już inna bajka - inny tuner, inna matryca (chyba), inny pilot, funkcja PIP....

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. czyli , Seba000 15/11/05 14:04
      z tego co piszesz w gierkach spoko to wyglada ;)

      Co do tunera rewelacji się nie spodziewam, ale fajnie w sumie że jest bez właczania kompa.

      Nokia 3110>3210>3310>8110
      >6210>6310>6270>SE T610>5500sport
      >n70>n73>e51>n79>SE Xperia ARC S>I 4S

  2. dziala dobrze , MARC 15/11/05 14:07
    Moj znajomy ma takiego i sobie bardzo chwali. Zrobilo mu sie duzo miejsca w pokoju, jak wyrzucil maly telewizorek 14'' i monitor 19'', i zamienil na 710mp.
    Troszke sie bawil ze strojeniem, ale recznie popoprawial kanaly i jest o.k.
    Jak monitor do kompa sprawuje sie bardzo dobrze. Gralem troche na nim i nie mam wiekszych zastrzezen.
    No i pilot jest tak, jak w normalnym sprzecie, a nie takie chlamy, jak zwykle dodaja do tunera dokompa. Ten jest znacznie lepiej wykonany.
    Za cene 1300zl, za jaka on go kupil, to nie ma co sie zastanawiac.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL