Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101679 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[tel. low-end] Nokia 2600 czy LG B2050 , perek 15/11/05 21:20
No więc co bedzie lepszym wyborem
nokia 2600 http://tinyurl.com/9am79
LG 2050 http://tinyurl.com/8bp2b

LG sie chwilę bawiłem i jest całkiem fajny, wyswietlacz chyba lepszy niż w nokii, no ale nokia to nokia

Powered by Intel 286 ;-)

  1. TA 2600 to shit jakich mało , DAWIDUS 15/11/05 21:57
    chociaż z 2 strony tego lg też bym nie wziął... bo mi sie nie podoba... co do jego mozliwosci to nic nie wiem... ale ta nokia to porażka.
    Dlaczego taki low-end?
    Moze coś używanego?

    Stworzony przez Boga...
    Ukszałtowany przez motywacje...

    1. no też mi sie wydaje że ta nokia to g*** , perek 15/11/05 23:32
      a z używek za 230 zł też nic sensownego sie nie dostanie

      Powered by Intel 286 ;-)

      1. chociaż tak patrzę że 6310 można już wychczyć , perek 15/11/05 23:45
        123

        Powered by Intel 286 ;-)

  2. to juz bym wolał , Glock19 15/11/05 22:28
    zrezygnaowac z kolorowego wyswietlacz na rzecz dluzszego działania na baterii bo ta nokia to nic soba nie reprezentuje
    opcji ma tyle co 1101 nawet mmsow nie ma
    Wiec jak LOWEND to TYLKO 1101 bateria pyka ok 7dni.
    Pozdrawiam.

  3. ludzie tylko i wyłacznie ten phone, the best phone ever , john565 16/11/05 01:26
    nokia 6210

    43

    f*ck

  4. hmm , KoDa 16/11/05 16:20
    Nie wiem czemu niektorzy tak na sile chca kupic jakikolwiek telefon byle z kolorowym wyswietlaczem :]

    Ja ostatnio na Allegro kupilem Siemensa SL45i i telefonik moze nie najnowszy ale zaj***sty :)

    I tez za ta cene ci go polece zamiast ladowac kase w (jak to sam okresliles) LowEnd ;)

    http://kordian.it

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL