Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34155 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[komorka] problem z kopiowaniem przez kabel USB , Luk 18/11/05 19:42
wszystko było dobrze, ale od paru dni gdy chcę skopiować coś ze swojego S65 do kompa pojawia się od razu okno z tytułem 'Ogólnie' i treścią 'Katastrofalny błąd' .... rzeczywiście dużo to mówi :-/ dlatego nie mam pojęcia co zrobić, aby znów kopiowało ?? wchodzę normalnie przez explorera i dodam też, że np. sama zmiana nazwy pliku jest możliwa, a nawet skopiowanie go do innego folderu w komórce lub skasowanie (używając oczyw.explorera z kompa. bo o tym mowa);
a np. też nie daje się otworzyć .jpg z kompa. klikając na nim - pojawia się wtedy inne okienko dialogowe z tytułem 'Błąd podczas kopiowania pliku' i z treścią ' nazwa_pliku.jpg nie może być skopiowany: Parametr jest niepoprawny.' ((
CZy ktoś może pomóc ?
ps. kabel to Foof (z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65087058)

https://puzzlelogic.pl

  1. identycznie , zielnet 18/11/05 22:06
    mam ten sam problem - poszedlem do kumpa i u niego wszystko dziala po staremu, na lapciaku tez jest ok, niestety stacjonarny wywala mi błędy - takze wykluczam problem z kablem czy telefonem.
    szukalem przyczyny - nowy soft, inne konto uzytkownika - cały czas to samo. narazie sie poddalem i dzialam na laptopie ;)

    1. jakbys , Luk 19/11/05 03:23
      coś wymyślił to napisz...

      https://puzzlelogic.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL