Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7877 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WXP] Pad profilu? Utrata czesci ustawien , Czarek 19/11/05 08:45
Swiezy XP, postawiony z tydzien temu (tylko na NTFS). Nie wiem, czy ma to zwiazek, ale wczoraj mi sie wywalil (BSOD), zaraz po resecie bylo chyba jeszcze wszystko ok (nie pamietam), ale wczoraj wieczorem zauwazylem, ze generalnie aplikacje MS potracily przynajmniej czesc swoich ustawien (np. IE, Windows Explorer, TweakUI; aplikacje MS Office uruchamiaja sie jak po raz pierwszy po instalce - zgubily moje wczesniejsze zmiany ustawien).

Pytanie: co sie moglo stac - padl (czesciowo) profil (jesli tak, to dlaczego :)? cos innego? da rade jakos przywrocic moje ustawienia bez ponownego ustawiania wszystkiego recznie? gdzie sa trzymane te ustawienia? jak sie przed tym zabezpieczyc na przyszlosc (jesli sie da)? jakis backup profilu? Wczesniej juz wiele razy w sumie XP robil mi BSOD na tym kompie, ale jeszcze nigdy nie prowadzilo to do utraty (czesci) ustawien - czemu tym razem bylo inaczej :)? Mial ktos cos podobnego?

  1. z tego co słyszałem wczoraj w radiu , DmK 19/11/05 10:00
    na słońcu miał znowu nastąpić jakiś silny wybuch, co jak wiadomo ma wpływ na urządzenia elektryczne.... może to to? :)

    1. najlepsze jest to , DmK 19/11/05 10:01
      że mi co jakiś czas zaczęła się zmieniać godzina na zegarze systemowym....

  2. przetestuj pamieci , waski 19/11/05 10:48
    Kiedys spotkalem sie z takim czyms, ze winxp i w2k gubily profile po 1 dniu uzytkowania :) O dziwo w98se dzialal poprawnie... Okazalo sie ze pamieci sa uszkodzone

    Rozumiem ze winxp z sp2? Bo w wersji bez sp2 zdarzylo sie ze 2 razy (nie u mnie - u znajomych), ze win zgubil profil uzytkownika (ale caly!) -> trzeba bylo zalozyc nowy i zgrac ustawienia z C:\Documents and Settings\[nazwa_starego_uzytkownika]. Od kiedy uzywam winxp ze zintegrowanym sp2 taka sytuacja nie miala miejsca...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL