Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37779 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Autosynchronizacja FTPow - czym to (z)robic? , Tummi 19/11/05 22:27
Zalozmy :D, ze mam dwa FTPy - master i slave.
Chcialbym, aby codziennie np. o 3:00 slave pobieral wszystkie zmodyfikowane i dodane pliki oraz katalogi z ftpa master.

W Bulletproof FTP Server nie znalazlem takiej opcji :/ Jestem w trakcie sprawdzania IoFTPd, ale moze ktos zna taki program i zaoszczedzi mi czasu?

Wolalbym nie bawic sie w zautomatyzowane wysylanie plikow przez klienta FTP (scheduler +pliki konfiguracyjne), a wlasnie zorganizowac to w samym programie servera ftp.

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. weź dowolny program do mirrorowania , kicior 20/11/05 12:39
    ja pod linuksem korzystam z fmirror. Nie wiem jakie są pod windą, ale na pewno coś znajdziesz.

  2. wget , Fox 20/11/05 21:54
    kompilowany pod win32 polecam zapoznanie sie z opcją -m :)

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. znam wgeta :D , Tummi 20/11/05 22:37
      opcje -m tez :D
      Ale wget jakos nie jest (jeszcze? :D) serverem ftp :/

      Dzieki za podpowiedz :D

      Kicior - thX, zobacze na wyniki w gglach :D

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. nie sprawdzałem w googlach , kicior 20/11/05 23:34
        ale nie wydaje mi się żeby jakiś serv ftp miał takie możliwości. Ja bym właśnie użył tego wgeta czy inny program, który potrafi mirrorować i periodycznie go odpalał na slave-ie. Możesz też w ogóle ominąć FTP i odpalić powiedzmy rsync (nie wiem tylko czy on akurat na windzie też działa, a szukać mi się nie chce - chociaż pewnie pod cygwina coś jest).

      2. Ale po co ma byc serwerem ? , Fox 21/11/05 06:37
        On tylko zrobi synch między slavem i masterem ;)

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

        1. zebym mogl wylaczyc wszystko , Tummi 21/11/05 12:54
          wylaczajac jeden program, nie bawiac sie w scheduler :D

          Takie rozwiazanie jak najbardziej jedno-klikowe :D

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL