Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37693 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proszę o opinie na temat głośników Creative I-Trigue 3220 , buti 20/11/05 01:39
Muszę troche odgracić pokój i pozbyć się 2 kolumn i amplitunera z biurka, w zamian chciałbym kupić głośniki komputerowe ale żeby grały jakoś rozsądnie. Czy ten nowy produkt Creativa to dobry wybór czy coś innego polecacie do 300zł max najlepiej troche mniej (te które podałem są w cenie 249zł w Vobis). Zestaw 2.1 bo preferuje stereo i zajmuje mniej miejsca, mniej plontaniny kabli. Ewentualne linki do recenzji mile widziane bo nie doszukałem się żadnej (mogą być w języku angielskim). Dzięki, cześć.

  1. amlituner , celt 20/11/05 01:49
    z głośnikami na "głośniki" Creativa ? chyba sam znasz odpowidź.
    Obojętnie jakie by nie były te drugie zawsze ... będą gorsze :>
    Ja mam Inspire 5.1 + Audigy II - ale porównanie do amplitunera (np. Denona + kolumn) to lekka przesada :)

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

    1. Amplituner Sony i kolumny Skart coprawda niezle ale juz leciwe , buti 21/11/05 01:41
      moze nawet ponad 10 lat maja ale rzecz w tym ze zajmuja za duzo miejsca i brak ekranowania tez mnie wkurza bo przy wlaczonym sprzecie nie mozna rozmawiac przez komorke w pokoju takie sa przebicia, wiem ze glosniki komputerowe to nie to ale zdaje sobie sprawe ze zamieniam "siekierke na kijek".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL