Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37697 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gwarancja - czy na sprzęt wygrany w konkursie też jest gwarancja ? , JE Jacaw 20/11/05 12:52
Pytanie w sumie jak w temacie, czyli jeśli wygramy coś w konkursie to też mamy gwarancję, czy też nie... a może to zależy od producenta ?

Dodam, że chodzi o myszkę Logitech MX900. Wprawdzie już cosik o tym wspominałem na boardzie, ale do tej pory nie mogę znaleźć 100% odpowiedzi. :-(

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. jeśli firma byłaby OK , Chrisu 20/11/05 12:58
    to do sprzętu dodalaby kartę gwarancyjną - tak jak ja dostałem do grafiki (po bojach wygranej ;) ) z Siriusa.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Hmm... , DJopek 20/11/05 12:59
    Nie rozumiem czemu miałoby takiej nie być? Jak nie chce Ci pomóc w realizacji gwarancji organizator konkursu to zgłoś się bezprośrednio do producenta sprzętu.

    1. No właśnie... , JE Jacaw 20/11/05 13:36
      ...chcę zwrócić się do producenta, jednak przeglądam wszystkie papiery jakie dostałem z myszką i nigdzie nie widzę gwarancji... ale jeszcze poszukam.

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. Z tego co wiem , DJopek 20/11/05 13:39
        To karta gwarancyjna w przypadku logitecha nie jest potrzebna, wystarczy że do nich zadzwonisz, powiesz co i jak, oni sobie sprawdzą jedynie numer seryjny który znajduje się na spodzie myszki i tyle...

        1. moim zdaniem jezeli jest , bagi_glogow 20/11/05 18:48
          data kiedy dostales ta mysze to nie bedzie zadnego problemu, oczywiscie u producenta. ale moze tez tak byc jak mowi DJopek, mialem tak kiedys z dyskiem IBM :) liczyl sie numer seryjny :) nie potrzebowali zadnych papierow ani rachunkow :) pozdrawiam i powodzenia :)

  3. A Kolega Wolf pisał o takim przypadku , Emios 20/11/05 20:03
    http://twojepc.pl/boardPytanie102072.htm

    Głowa do gory


    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL