Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 38065 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Otwieranie WWW a bitComet , Pescarolo 20/11/05 16:11
Problem dotyczy otwierania stron www. Zanim wlacze BitCometa wszystko chodzi jak trzeba, ale jak juz wlacze Cometa i ten nabierze odpowiedniej predkosci to niektore strony sie otwieraja normalnie , a nie ktore mona probowac 10 razy a i tak nic z tego - czekam minyte i wywala mi blad "nie mozna znalezc zdlanego serwera". NIe ma reguly jakie strony sie otwieraja a jakie nie. Restartuje kompa i znowy wszystko smiga.
Denks.

... bo największy wynalazek na jaki
mogła pozwolić sobie ludzkość to porno-
strony ...

  1. a jakie lacze?? , LoX 20/11/05 16:13
    moze zmniejsz upload, albo zainstaluj cFos'a.

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

    1. hmm , Pescarolo 20/11/05 16:26
      Mam upload symboliczny (10kBs) przy symetrycznym laczu 64 kBs. Tylko chodzi o to ze otwieram jedna strone to smiga , wylaczam ja , probuje inna i tak za cholere nie chce ...

      ... bo największy wynalazek na jaki
      mogła pozwolić sobie ludzkość to porno-
      strony ...

      1. hmm , 0r8 20/11/05 18:26
        pijawka. brzydze sie toba.

  2. moze limit polaczen jak masz sp2 to swieksz limit , biEski 20/11/05 16:38
    xp0antispy pomoze

  3. a moze te strony co sie otwieraja , koral 20/11/05 19:48
    sa w cache przegladarki? i tak naprawde zadna sie nie otwiera z powodu zajetosci lacza przez BC?

    1. niet , Pescarolo 20/11/05 20:10
      to tez nie to , widze na pasku jak pobiera strone + moge wchodzic w podstrony w ktore wczesniej nie wchodzilem ..

      ... bo największy wynalazek na jaki
      mogła pozwolić sobie ludzkość to porno-
      strony ...

      1. no to byc jeszcze moze , koral 20/11/05 22:41
        ze jestes podlaczony lokalnie pod proxy?na ktorym te podstrony sa zapamietane :)) a te inne nie.. tak sobie kombinuje:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL