Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3071 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drukowanie tekstu - max 300zł - tusz czy laser? , Auror 23/11/05 20:24
zielony jestem zupełnie w temacie - kumpel poprosił mnie o zapytanie się boardowych znawców drukowania o wybór drukarki.
Ma być ekonomicznie - drukowanie tylko tekstu (jakieś prace na uczelnie, bryki z netu itp. :)).
Dostanie się wogóle laserówkę do 300zł?

Obydwaj z kumplem mamy HP3550 i obydwie drukarki nagle (po napełnieniu oryginalnego tonera nieoryginalnym tuszem) odmówiły współpracy. !$#^%!#$# HP!!
i nie ma na czym drukować na uczelnie cholera!

help.

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. Hmm.. , DJopek 23/11/05 20:28
    Jeżeli tylko do tekstu i ma być tanio to nie masz się nad czym zastanawiać - tylko laser. Poszukaj na allegro jakiegoś HP używanego (modeli nie pamiętam, ale wiem że w archiwum parokrotnie były podawane najmniej zawodne modele).

  2. dołożyć te 200 ziko , john565 23/11/05 20:39
    i bedzie hp 1020 z rozdziałką 1200x1200 dpi chyba, także można podrukować cąłkiem zgrabne ściagi, imho słysząłem że to najoptymalniejsze rozwiązanie

    f*ck

  3. za400 cos tam , maciell 23/11/05 20:58
    masz laserka minolte page 1300 w. W komplecie jest toner na 3 k ,mysle ze wystarczy :-).

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. minolta 1300w za369 w esc.pl kupiłem jest lepsza od 1010/1020 , Artaa 23/11/05 22:14
      mam 3 takie hp-eki

      ma 2 lata gwarancji, (hp 1)

      ma port lpt i usb, (hp usb)

      nie ma sterowników HP ;-)

      ma tonery 3000 i 6000 stron

      ma podróby tonerów np z Tabu2.pl

      EOT

      1. a jak z wymiana bębna , Sebek 23/11/05 22:37
        hp nie trzeba a w minolcie?

        1. jeszcze nie wymieniałem , Artaa 23/11/05 22:38
          ma 2 dni ;-)

          1. tak tylko pytam bo kupiłem kiedyś , Sebek 23/11/05 22:44
            niby tanią drukarkę oki no i jak się bęben skończył to wyszło na to że taniej wyjdzie kupić nową drukarkę:)

            1. hehe przy tym drukowaniu do którego jest przeznaczona to ze 3-4 lata , Artaa 23/11/05 22:57
              miną zanim to będzie problemem ;-)
              a wtedy to i tak tylko kolory będą w sprzedaży za 500 zł ;-)

              1. 20 tys stron w 4 lata , mirkrup 24/11/05 15:58
                5000 str rocznie - dziennie 15 stron tia...

                1. też prawda z 7 lat , Artaa 24/11/05 22:42
                  to potrwa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL