Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8148 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kto mi kupi lcdka ? , john565 23/11/05 23:34
http://www.go-l.com/...s/athens/features/index.htm

cośpięknego :]

f*ck

  1. Nie oglądałem Star Treka , Conroy 23/11/05 23:40
    bo go nie lubie, ale to mi sie skojazylo z Enterprise.
    Taki monitor przyprawia o ból głowy - od jej krecenia na boki - pracowac to sie raczej na tym srednio da, usiasc dalej aby sie tak nie rozgladac tez nie mozna... gora 3 panele, wiecej jest niewygodnie.

    Robi wrazenie to 19200 x 2400...
    Pomyslalem sobie, ze dojechanie myszka od przycisku start do zegarka i spowrotem moze byc zwyczajnie.... meczace :D

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. Niach niach niach , marsellus 23/11/05 23:50
      Osobiście byłbym w stanie się poświęcić i jakoś machałbym chomikiem, martwi mnie tylko jaka karta wyświetli obraz o takiej rozdzielczości. Nie mówiąc już o maniakach, którzy mieliby ochote zapuścić na tym kłeja 4 z 4x AA i 16xAF - to nawet sli nie wyrobi ;)

      ~~~~ sapere aude ~~~~

      1. Kłej i tak działałby tylko na jednym monitorze :( , exmac 24/11/05 08:01
        a do pięciu monitorów i tak musiały by być dwie karty. Nie słyszałem, żeby jakaś pociągnęła wiecej niż 4 monitory.

  2. to musi chyba miliard mieszkow zlota , kubazzz 23/11/05 23:44
    kosztowac.
    ale bajer niezly:D

    SM-S908

  3. .:. , Shneider 24/11/05 00:10
    tak sobie licze przekatna i malo z krzesla nie spadlem :-)

    skoro dwa "monitory" daja przekatna 80" to pojedynczy ma 65" ;-)

    ladnie jeden 65" LCD o rozdzialce 3200x2400. ehhhhhhhhh :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. [;..;] , GesTee 24/11/05 01:46
    po co ci ten gniot... zacznijmy gdzie to tapeta znajdziesz na to :-P

    :)

    1. hmm , 0r8 24/11/05 04:08
      taka lezaca, rozneglizowana pani w wymiarach 1:1 to jest to. hehe.

      1. [;..;] , GesTee 24/11/05 14:30
        haha bomba:D

        :)

  5. wypasło , tytan 24/11/05 12:53
    j.w.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL