Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8302 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zepsul sie ATI 85000 - GDZIE NAPRAWIĆ? , adminik 24/11/05 12:12
Jakieś 4 lata temu kupilem za niebagatelna kwote 1600zł karte Gigabyte ATI 8500 :) Piekna karta i wogole...

Podkusiło mnie ostatnio i zabrałem sie za czyszczenie karty, zdjęłem radiator, wiatraczek, wyczyściłem wszystko nałożyłem pasty zamocowałem radiator. I na początku po włączeniu Windy komputer pracował jakiś czas i sie zawieszał. Po włączeniu funkcji VCR Recovery komputer sie nie zawieszał ale przełączał w tryb bez akceleracji...
Jednak ostatnio komputer wogole sie nie wlacza, kolorowa tencza, szumy i nic wiecej na monitorze. Sprawdzilem karte w innym komputerze, a nwet specjalnie postawilem ssystem i wgralem stery wczesniej do tej karty i nic. Wiec prawdopodobnie ja POPSULEM.

Czy mozecie mi polecic jakas firme, ktora podjela by sie naprawy tej karty?

Adminik

  1. Hmmm. , Mms 24/11/05 12:16
    Tego juz sie chyba nie da naprawic.

    Pozdrawiam

    1. może , Quest 24/11/05 12:28
      przeciołeś ścieżki? jeśli tak to da sie naprawic nawet samemu...
      a może też wysmarowałeś pcb srebrną pastą i po prostu zwiera?

      1. pasta... , adminik 24/11/05 13:08
        sie rozjechala na cala karte, ale czyscilem to sumiennie z kilka razy, zaraz pojde po sprezone powietrze i jakies nawilzone husteczki... :)

        Adminik

        1. nic nie dalo... , adminik 24/11/05 23:26
          na ekranie mam same kolorowe prostokaciki, migajace :) przeswituje przy starcie gdzies tam logo Intela z plyty glownej ale potem to juz tylko kolorowe prostokaty ;((

          Adminik

          1. spróbuj jakimś rozpuszczalnikiem , bodeq 25/11/05 01:08
            ją potraktować, polecam aceton, powinien wypłukać resztki tej pasty. Zwróć szczególną uwagę na końcówki (zwłaszcza pod nimi) scalaków.

  2. mnie to wygląda na , Hitman 24/11/05 12:41
    na przegrzanie karty ..

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

  3. [OT] Heh, ja mam inny problem , XepeR 24/11/05 12:59
    Za kazdym razem jak rozbiore kompa w celu usuniecia kurzu (zdejmuje tylko cooler z proca, reszta powietrzem sprezonym) musze przeinstalowac stery od grafy bo mi sie wiesza skubany w grach. Po tej operacji juz wszystko wraca do normy heh. Dziwne to baardzo.

    1. to normalne , bajbusek 24/11/05 14:51
      masz w domu kurz produkcji M$ - plug and play... po usunieciu jak kazde urzadzenie nalezy przeinstalowac stery dla nowego kurzu 2.0

  4. zboczeniec , RusH 24/11/05 15:41
    nic wiecej mi do glowy nie przychodzi
    raz z powodu kasy wywalonej na karte
    dwa z powodu czyszczenia - bales sie ze jej za cieplo/zimno? czy moze miales obawy co do estetyki ? :D

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. a tam... , adminik 24/11/05 23:22
      raz na jakis czas rozkrecam kompa (raz na rok) wywalam wszystko na podloge czyszcze i skrecam, dopiero teraz mi sie cos z karta stalo, zawieszala sie wczesniej ale to chyba dlatego ze jej wiatraczek siadl, wyczyscilem i ruszyl, ale karta po jakims czasie padla... :) a nie kasy mi szkoda tylko naprawde dobrej karty

      Adminik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL