 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22926 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
yyk w GG :) , ngP 26/11/05 23:54 właczcie GG zaznaczcie pierwszą osobę na liście i naciśnijcier klawisze A lub D.
Gupie :)- O co chodzi? , Wolf 27/11/05 00:14
Bo nie uzywam gg...Vey iz mir! - hmmm , kubazzz 27/11/05 00:15
nic sie nie dzieje podejrzanego.SM-S908 - eee , KoDa 27/11/05 02:56
chodzi o to , ze przeskakuje do osoby ktorej imie (lub xywa) zaczyna sie na litere ktora wcisnales ?http://kordian.it - Wybaczcie , ngP 27/11/05 16:57
Wczoraj była balanga i trochę za dużo wypiłem. Tak o to powstała ta głupota. Nie wiem o co mi chodziło. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|