Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27565 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MX1000 + SetPoint = problem z Operą (nie działa wstecz i dalej) , JE Jacaw 27/11/05 14:20
No to się zaczęło... nowy sprzęt = nowe problemy. No, ale do rzeczy, po prostu jak aktywne jest oprogramowanie SetPoint to w Operze nie działają boczne przyciski Wstecz i Dalej. W innych aplikacjach nie ma problemu, zarówno w IE, Eksploratorze Windows, Total Commanderze działają poprawnie, a w Operze nie... nic się nie dzieje po ich naciśnięciu.

Co ciekawe jak oprogramowaie SetPoint jest wyłączone i chomik (myszka bez ogonka dla tych co nie wiedzą) działa na ustawieniach systemowych to te przyciski działają, jednak to rozwiązanie mi nie odpowiada, bo jednak SetPoint ma kilka fajnych funkcji.

Dodam, że system to Win2000 SP4 PL, a SetPoint jest w wersji 2.14.107 (takie było dołączone do myszki, a nowszego nie używam, bo mam z nim problemy, o czym pisałem już na boardzie, ale jak dobrze pamiętam tam był też ten problem).

Z góry dziękuję za pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. to dziwne , lathander 27/11/05 14:31
    mam mx-a 1000 setpointa 2.46.544 i dziala w operze w porzadku, ne mam zadnych problemow. win xp sp2 plus wsie dodatki microsoftu.

    pzdr

    Greetings from Earth

  2. Proste rozwiazanie... , Wolf 27/11/05 14:41
    W setpoint ustaw - wybierz przycisk(7 i 8, to przyciski dalej i wstecz) -> wybierz zadanie -> inne -> Wybierz funkcje -> przycisk ogolny.
    I to wszystko, dziala pod opera, maxthonem, ff i explorerze windows...

    Vey iz mir!

    1. Dział... , JE Jacaw 27/11/05 15:02
      ...dzięki. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

  3. Podłącze się , turzol 27/11/05 17:03
    Mam tą mysz od 2 dni i Setpoint w najnowszej wersji pl.

    Nie za bardzo kminię co dają te 2 opcje, które zaznaczyłem na screenie:

    http://img8.picsplace.to/...le=img8/1/setpoint.JPG

    Czy ktoś na chłopski rozum mógłby mi to wytłumaczyć? Mam jak widać włączony ruch inteligentny, ale czy coś się zmieniło to nie wiem....

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    1. Juz tlumacze... , Wolf 27/11/05 17:24
      Pierwsze to taka jakby akceleracja, jesli jedziesz myszka w ktoras ze stron i nie zmianiasz kierunku przez jakis czas, to program pomaga Ci dotrzec tam kursorem odtobine wczesniej.

      Drugie to patent polegajacy na automatycznym pojawianiu siie kursona nad przyciskiem "OK" "Aluluj" itp., kiedy tylko wyskoczy Ci jakies okienko z komunikatem...

      Vey iz mir!

      1. gracias :) , turzol 27/11/05 17:56
        teraz wszystko jasne.

        trance addicted
        :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  4. Miałem ten problem... , reev 27/11/05 22:27
    pół roku temu i dawałem posta na forum - no i doczekałem się rozwiązania...

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL