Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32069 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

tak z ciekawosci nfsmw , foto100 27/11/05 23:08
ma ktos spolszczenie do most wanted?albo gdzie jest
  1. ...ma ktos spolszczenie do most wanted?albo gdzie jest ? , john565 27/11/05 23:12
    wtwt

    f*ck

  2. Hie hie hie... , Wolf 27/11/05 23:13
    Takie cos nie istnieje...
    Odpal regedit, HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/EA GAMES/Need for Speed Most Wanted, zmianiasz dwa wpisy.
    W pierwszym "Language" zmianiasz English na Polish, w drugim "Locale" zmieniasz us_en na pl.
    To wszystko...

    Vey iz mir!

  3. chyba jest , shavell 27/11/05 23:14
    tu lezy http://torrenty.org/...b76e1703bfbccd3e2968ed27140 osobiscie nie sprawdzalem

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  4. Spolszczenie jest na płycie ktora posiadasz , Emios 27/11/05 23:17
    tak juz jest bodajrze od 2 wersi w przeszłosc

  5. ponawiam pytanie , kubazzz 27/11/05 23:27
    co moze byc przyczyna tego ze instalator NFS MW odmawia dalszej pracy bo wymaga DirectX 9,0c. Mam taka wersje DX i nie rozumiem tego.

    SM-S908

    1. hmm , Kriomag 27/11/05 23:33
      a ustaw w pliku instalatora tryb zgodności z win2000 :/

  6. Ale go sobie chce uaktualnić , McIsland 27/11/05 23:33
    restart i instalka leci dalej

    GTD ...

    1. restart , kubazzz 27/11/05 23:34
      czego?
      bo jak na razie to zaden nie pomogl:)
      chcialem zainstalowac DX z plyty z gra ale nie mam tyle miejsca na C dysku..

      SM-S908

      1. Wywal , Mms 28/11/05 00:02
        te XXX, a jak nie masz tak silnej woli, to odpal FTP z pelnymi prawami, a ja Cie wyrecze. ;)

        Pozdrawiam

        1. to nie na , kubazzz 28/11/05 00:08
          tej partycji. wiec na nic Twoja pomoc.

          SM-S908

      2. No to zrób miejsce , McIsland 28/11/05 00:35
        o Wa

        GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL