Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 41071 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka plyte polecicie pod A64 ? , mike1984 29/11/05 17:05
praktycznie co tydzien sa nowe premiery plyt zrobilo sie kilkdziesiat ..nie wiem w czym wybrac ,,,slyszeliscie moze ze ktoras szczegolnie sie oplaca ? lub wyroznia sie znacznie od pozostalych za "rozsadna cene"?

P.S. Jakis czas tymu byl wielki zachwyt na DFI ...prawde mowic nie mialem nigdy doczynienia z ta firma worto ja wziac pod uwage ? Bo jak narazie to chyba najwieksze zaufanie mam do Asusow ;)

Chcialbym wybrac cos w granicach 500zl

Z gody dziekuje za wskazowki

-=Człowiek sie uczy całe życie=-

  1. ... , mike1984 29/11/05 17:05
    z gory xD sy

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

  2. eee o jakich cenach mowimy , maciell 29/11/05 17:17
    i na jaki socket 754 or 939 z p-cie,sata,agp,firewire..?

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  3. DFI , dFour 29/11/05 17:35
    s939, PCI-E,

    DFI LanParty UT nF4 Ultra-D
    http://pclab.pl/art16758.html
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16985

  4. hmm , Kriomag 29/11/05 19:24
    tez zawsze siedzialem na asusach :) ale następnym razem zaryzykuję i kupię DFI :D

    1. ja siedzialem w abitach , dFour 29/11/05 19:44
      od kiedy pamietam abit abit abit
      teraz mam dfi i doceniam ta plyte

      caly czas sie jej ucze ...

  5. Też miałem , soker 29/11/05 20:13
    podobny dylemat. Padło na ASusa A8N-E, i powiem tak: uważać trzeba przy instalacji dołączonego oprogramowania NVidi do obsługi sieci, najlepiej nie instalować wcale. Poza tym 0, słownie zero problemów. Płyta stabilna jak moralność Pieknego Romana. POLECAM.

    CiviCUser

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL