Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40731 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ap Sinus - co o nim sadzicie? bedzie podlaczona tylko jedna osoba , Nazgul 29/11/05 17:15
do niego. Sprawa wyglada tak: Wiekszosc kompow jest podlaczona na RJ45, jedna jeden komputer musi byc na Wifi (po drugiej stronie ulicy jest), wiec chce kupic najtanszego APka. Siec wyglada tak: DSL500, serwer na Mictotik'u, do niego wchodzi DSL, a na drugiej sieciowce jest local z DHCP. Podlaczone jest to do Switcha Planet, i do niego chce podlaczyc siebie, dwa inne kompy i tego APka z antena. Wszystko jest juz dzialajace, zasieg Wifi tez jest super (mierzone na softowym APku Asusa z karty wifi asus), wiec tylko mam pytanie o to. Chce go kupic, cena super no i musi tylko dziala z jednym kompem (w przyszlosci moze ze 3 podepne) wiecej raczej nie. Podaje linka do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=72702294

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. tutaj , Liu CAs 29/11/05 17:57
    kolega faf napisał co nieco na temat AP SINUSa http://twojepc.pl/boardPytanie102058.htm#6

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

  2. mam dokladnie tego , faf 29/11/05 18:24
    i switcha tez Planet :)

    ma dwie anteny ale mozna je przerobic na inne jakby co

    czego nie moge powiedziec o antenie w laptoku - spada mi speed do 2MB w lazience :> jakies 10-15m i gruby mur z cegiel po drodze i pelno rur wod-kan - CO

    ludzie przewaznie biora te sinusy na repeatery

    szyfrowanie 128bit, WEP PSK z ukrywaniem SSID i przypisaniem MAC i IP wystarcza

    DHCP i modem ASDL wylaczylem

    laptop w obrebie pokoju czyli 5m bez problemu utrzymyuje 85% signal strength i 54MBps
    dalem 90zl przy odbiorze osobistym - za te cene rewelka

    PS - komunikaty z AP mozna wrzucic do bablefisha :)
    niestety dokumentacji nie - jakis debil szwabowaty zabezpieczyl ten niezwykle cenny i poufny dokument

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL