Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40859 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem na usb nie uruchamia sie razem z komputerem, trzeba go wyjmowac i wkladac kabel , dawidy 29/11/05 20:08
Wyglada to tak, ze jest sobie jakis starszy komp, ktory ma USB na karcie pci, do ktorego podlaczony jest modem (internetn z netii) i skaner. Skaner podobno dziala w porzadku. Natomiast modem po wlaczeniu komputera tak jakby nie dostawal zasilania. Trzeba go odlaczyc i podlaczyc z powrotem na wlaczonym kompie, wtedy dziala. Na kazdym porcie usb jest tak samo. Podejrzewam, ze to moze byc uwalony modem, ale nie mam jak sprawdzic, nawet nie mam jak spojrzec na komputer. Wiem tylko, ze jak ostatnio isntalowalem na nim system, to wszystko bylo w porzadku. Modem przestal sie wlaczac nagle.
Macie jakis pomysl, co to moze byc, jesli to nie modem?
Poki co polecilem kolezance sprawdzic modem na innym komputerze.

102594

  1. mozna tez sprawdzic w ustawieniach urzadzenia , Paolo 29/11/05 20:31
    czy w Opcjach Power Management jest zaznaczone zeby komputer mial mozliwosc odlaczania tego urzadzenia dla zaoszczedzenia energii. Ewentualnie pogrzebac na stronie microsoftu moze jakas latka jest potrzebna.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. mam na mysli ustawienia w Menadzerze Urzadzen , Paolo 29/11/05 20:33
    USB Device -->Power Management

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. sprobuje jakos naprowadzic kolezanke na te ustawienia ;) , dawidy 29/11/05 20:57
      ale poki co gg nie dziala :/

      w kazdym razie dzieki

      102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL