Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44080 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Koniec darmowych firewalli? , Mms 30/11/05 10:28
http://tinyurl.com/cb5ru
http://tinyurl.com/93bcz

Co to, juz malo komu chce sie robic firewalle za friko?

Pozdrawiam

  1. przeczytałeś tego newsa? , XTC 30/11/05 10:33
    bo ja zrozumiałem to inaczej...
    "Everybody expects their security software to do everything. We specialize in firewall security. We can't make this product successful given the new technology we would have to develop or acquire."

    Linux

    1. Jasne. , Mms 30/11/05 10:44
      j.w.

      Pozdrawiam

  2. Poza tym , SlawioG 30/11/05 11:16
    Nawet jeśli jedna firma zaprzestałaby dostarczania darmowych rozwiązań, to zaraz znalazłaby się inna - rynek nie znosi próżni. Poza tym pod platformę Win masz przecież Kerio, Sygate i inne (nie wspominając o wbudowanym ;))

    www.archlinux.org

    1. No przecież właśnie Kerio i Sygate , sebtar 30/11/05 11:19
      nie będą już rozwijane...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. sygate juz nie masz , Ranx 30/11/05 11:20
      symantec sie wypial. (kupil sygate z pol roku temu)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    3. nie rozumiem dlaczego uważasz... , XTC 30/11/05 13:17
      że próżnia na tym rynku ma taką siłę ssącą...
      rynek może próżni nie znosi - ale rozwiązania "za free" znoszą ją bardzo skutecznie :-|
      cały MS nad tym pracuje aby tak było ;)

      Linux

  3. Czasem warto... , DeathClaw 30/11/05 11:50
    ... odwiedzić stronę główną i poczytać komentarze do "newsów" :)
    http://twojepc.pl/news11173.html

    1. Rzadko bywam na glownej. , Mms 30/11/05 12:39
      Ale widze, ze czas to zmienic. :)

      Pozdrawiam

      1. a po co? , myszon 30/11/05 13:20
        jest przecież RSS

        1. Fakt, , Mms 30/11/05 13:46
          ale juz mi sie nie podoba RSS. Kiedys mialem kilka stron z newsami itp. rzeczami, ale jakos wole wchodzic na strony i popatrzec co sie nowego pojawilo. Wyjatkiem jest TwojePC.pl, gdzie wole Board. :)

          Pozdrawiam

  4. A Kerio Personal tylko do końca roku free , Janusz 30/11/05 12:25
    Ciężkie idą czasy, a wingrozowego firewalla jakoś nie chcę używać - nie mam zaufania...

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    1. czy to nie pewien obraz naiwności? ;) , XTC 30/11/05 13:17
      windowsowego firewall'a nie używasz bo nie masz zaufania...
      a do samego windowsa masz takowe? ;)

      Linux

    2. hehehe , beef 30/11/05 13:24
      pewnie, lepiej mieć większe zaufanie do braku firewalla w ogóle niż do firewalla z windowsa :) A na jakiej podstawie ufasz darmowym firewallom, hę? Ludzie to jednak gatunek irracjonalny :)

      this is the time of the revolution
      keepin' it in the right track
      feelin' it in my mind back

  5. Pod linuksem sa darmowe firewalle... , Barts_706 1/12/05 06:06
    ... tak ze zapraszamy.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL