Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47893 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Linux x86_64 , Adas!# 30/11/05 15:19
Szybkie pytanie - drugi dzien sciagam iso i dzisiaj zauwazylem, ze to wersja 64bit... Zainstaluje sie to cudo na 32bit procku? Bo zwatpilem wlasnie..
  1. nie , Maners 30/11/05 15:28
    mozliwe jest tylko na odwrót tj. 32bitowy system na procesorze 64bit

  2. nie , daver 30/11/05 15:28
    ...

    I use arch btw

  3. Dziekuje za odp , Adas!# 30/11/05 15:31
    wlasnie zaczynam sie ciac... ;)

  4. chcesz to ci wysle ubuntu 64 bitowe.... , rulezDC 30/11/05 15:32
    podaj tylko adres

    koniec koniec koniec

    1. to ja poproze , Variator 30/11/05 15:54
      jezeli to nadal aktualne

      (...) Bo tylko z pomocą silniejszych
      można pomóc słabszym (...)

    2. gratuluję , ViS 30/11/05 17:20
      umiejętności czytania ze zrozumieniem :D

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  5. to ja poprosze , maciell 30/11/05 15:36
    tego ubuntu 64 bit. Platforma jest ale na razie siedze na debiania sarge 3,1x32. Pora by byla sprawdzic,dlaczego wiekszosc boarda tak za nim szaleje :-) jezeli to oczywiscie nie problem dla ciebie. Z gory pieknie dziekuje i klaniam sie. Oczywiscie koszt wysylki pokryje.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  6. no to na adres mailowy wrzucajcie adresy .... , rulezDC 30/11/05 15:44
    mam piec x64 i piec x32 wersji 5.10
    4 zkazdego rodzaju moge wyslac

    koniec koniec koniec

  7. Dziekuje , Adas!# 30/11/05 16:00
    ale potrzebuje Suse 9.2.. Akurat dla tego drania mam skompilowane stery do "sztaziora" adaptec 29320-R. Tak swoja droga jak myslicie? Czy podczas instalacji jak wrzuce modul (cos w stylu windowsowego hav disk;) to zabootuje sie poprawnie? Czy czeka mnie instalka linuxa na dysku ide rekompilacja jadra i jego podmianka!?

  8. w celu informacji.... , rulezDC 30/11/05 16:17
    sa to plyty orginalnie przyslane przez producenta.... zestaw zawiera plyte live oraz instalacyjna
    nei sa to plyty z calym oprogramowaniem jedynie chyba startowe reszte dociaga sobei sam po skonfigurowaniu neta,
    z tego co widze to sa zwykle cd
    ja mam kubuntu 5.10 x32 ale DVD i jest praktycznie wszystko na plycie

    koniec koniec koniec

  9. !!!! przeslijcie jeszcze raz adresy na maila !!!! , rulezDC 1/12/05 00:39
    bo zrobilem sobei crash systemu i mi poszlo troszke maili

    koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL