Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48261 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[RTV] Pytanie - bumerang, jaki fobry TV 29' 1000-1300 ziko i gdzie ?... , john565 30/11/05 18:22
mo dobruy i tani , tak jak wynika z tematu, i ewentualnie ciutke ponad te 1300 złotych może być, prosze o poradę no i polećcie mi jaka sieć sklepów/hipermarketów gdzie najlepiej kupić/ albo które omijać

jeśli sie ktoś orientuje co do tematu THOMPSONA który jest w promo w eleclercu za 1299 to też prosze o opinie

f*ck

  1. NO CHOCIAŻ DORADŹCIE TV JAKICH FIRM UNIKAĆ, nei dziwie się tym co... , john565 30/11/05 20:44
    tematu wtemacie nei piszą :]

    f*ck

    1. cierpliwosci , Birdman 30/11/05 21:10
      ...

      ping?

  2. heh , LooKAS 30/11/05 21:27
    bedzie juz z rok jak nie pracuje w Neonecie, ale... dobre zawsze byly panasonic, imho nr 1 dla mnie. Samsung tez ok, ale jakby wyprane z kolorow, znowu LG az za bardzo nascycone, fajnie to wyglada w sklepie, ale czesto klienci mowili nam, ze straszenie to meczace po jakims czasie. JVC, hmm... kiepsko odbieraly ze zwyklej anteny szerokopasmowej. Daewoo - elektronika jak w JVC i zero problemow z odbiorem - bardzo tanie i napewno lepsze od ich samochodow :). Sony - za drogie. Philips - imho, najladniejszy obraz mialy, ladnie odbieraly z szerokopasmowej, srednia polka cenowa - lecz krazy opinia ze sa malo trwale - 5-6 lat i dupa zbita,
    thompsonow nie sprzedawalismy...

    1. tak powiem tylko , kubazzz 30/11/05 22:19
      mam Samsunga duzego, juz 3 albo 4 rok i calkiem ladny. Obraz bardzo dobry, odbior tez, jedyne co to dzwiek moglby byc lepszy. Tzn jak na telepudło to i tak jest bardzo fajnie, ale jakbym mial szukac wad to bym sie glosnikow przyczepil.
      A co do Philipsa - nie wiem jak teraz, ale w domu mam tez TV Philips ktory ma, hmmm, 20 lat z gorka i kurde wciaz dziala. Gdyby nie jeden wypadek to wciaz mialby dobry obraz.
      No ale na pewno swoje 10 urodziny obchodzil w swietnosci, a to na tv duzo.

      SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL