Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47768 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Catalyst Control Center nie chce się uruchomic , stoner 30/11/05 22:23
Witam

Zainstalowalem wlasnie Catalyst Control Center do mojego Radeona 9550, zrestartowalem komputer, ale program nie chce sie uruchomic. Po prostu na chwile pojawia sie klepsydra kolo kursora a po chwili nic sie nie dzieje. Mam zainstalowany .net. System to xp, w miare swiezy, niedawno formatowany ;)

pliz help

  1. Zainstaluj sobie uaktualnienie do NET-a , Paolo 30/11/05 22:27
    bodajze jest to juz wersja 2.0 ze strony Microsoftu i sprawdz

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. niestety... , stoner 30/11/05 22:54
      nie pomogło, nie mam pojecia dlaczego

      dzieki tak czy inaczej

  2. odinstaluj stery Driver Cleanerem , Paolo 30/11/05 23:08
    a pozniej zainstaluj ponownie

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. nic nie dalo , stoner 30/11/05 23:34
      pojawil sie komunikat ze smartgart sie konfiguruje, a pozniej objawy j.w.

      jest kiepsko :/

  3. a tak spytam jak wyskoczyl smartgart , Paolo 30/11/05 23:48
    masz zainstalowane stery do AGP na plycie? Bo cos mi to na ten problem wyglada

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. sa zainstalowane.. , stoner 1/12/05 00:07
      generalnie chyba poddaje sie, kosztuje mnie to za duzo czasu :/

      dzieki za pomoc!

  4. a poprzez ikonke na pulpicie tez sie nie uruchamia? , Paolo 1/12/05 00:44
    Generalnie to zawsze proponuje instalacje na swiezo. Swiezy system-->stery do plyty-->stery do grafy
    Bo jesli wczesniej kozystales z Control Panela to moze dlatego sie wali

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  5. Mam podobnie... , Argi 1/12/05 10:08
    Robiłem kompa kolegi: format, WinXp+SP2, potem Catalysty i qpa. Odinstalowałem, zainstalowałem starsze, 5.6 chyba i nadal to samo. Wyskakuje komunikat z błędem. Z ikonki jest tosamo. Na razie jest tak, że zostały same drivery A Control Center poleciał w p..... A to wszystko również na R9550. Co jest....?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL