Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 31326 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Quake 4 + gamepad. , bor@s 1/12/05 19:53
No wlasnie, jak zmusic gry fpp do dzialania z padem? Niekoniecznie musza byc wykorzystane mozliwosci analogow. Uogolniajac pytanie: da sie symulowac padem wcisniecia klawiszy? Wtedy moglbym grac w dowolna gre.

  1. w normalnym systemie ... :D , RusH 1/12/05 21:16
    nie ma problemu z mapowanie, w windowsie to nie wiem czym to zrobic, ale na pewno cos jest na sf.net

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. dodam tylko, ze mam Logitech RublePad 2 , bor@s 1/12/05 22:42
    j.w.

  3. Nie powinno być żadnych problemów , exmac 2/12/05 08:15
    i nie robi się tego przez jakieś mapowania, tylko w Ustawieniach gry w miejscu Definiowanie Klawiszy, wybierasz odpowiednią akcję, i gdy gra oczekuje na wciśnięcie klawisza, wciskasz klawisz: zwykle na klawiaturze, ale może być na myszy, joyu, padzie, czymkolwiek...

    P.S. Powiedziałem "nie powinno", a to nie znaczy, że nie będzie :) Przynajmniej na kierownicy Logitecha nie ma żadnych problemów, ale kierownicą kiepsko się gra w FPP.

  4. ściągnąć ze strony logitecha , Robak 2/12/05 17:28
    Logitech Gaming Software (LGS)
    http://www.logitech.com/...ID=1784,contentid=10177

    Nie mam pada ale joya. Dzięki temu programikowi można podmapować nie tylko pojedyncze klawisze ale również kombinacje oraz sekwencje. (również pod analogi). Oczywiście jak pod analoga podmapujesz np. „w” to będzie to podmalowane cyfrowo.

    1. dzięki! , bor@s 2/12/05 19:07
      działa

  5. agrrr miało być , Robak 2/12/05 17:29
    "w", to będzie to podmapowane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL