Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41386 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Było lub nie... Kto to wie?... , segsag 2/12/05 20:05
W państwowym zakładzie na Ukrainie nastał nowy dyrektor. Zwołał zebranie wszystkich pracowników:
- Od teraz nastają nowe porządki! Sobota i niedziela są wolne bo to weekend. W poniedziałek odpoczywamy po weekendzie. We wtorek przygotowujemy się psychicznie do pracy. W środę pracujemy. W czwartek odpoczywamy po pracy. W piątek przygotowujemy się do weekendu.
Czy są jakieś pytania?
Głos z sali:
- Jak długo będziemy tak harować?!
---------------------------------
Dawno dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił:
"Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!"
Tak też się stało. Pracuje teraz dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.
---------------------------------
Przychodzi facet do sklepu i kładzie na ladzie wszę i mówi:
- Poproszę Coca-Colę.
Na to kelner:
- Ale za to nic pan nie dostanie.
A facet zdziwiony mówi:
- Jak to!? Przecież w reklamie było: "za-wsze Coca-Cola"
---------------------------------
Ksiądz i rabin mieli zderzenie czołowe. Kiedy opadł pył okazało się, że samochodów prawie nie ma. Z jednego wysiada rabin, lekko potłuczony. Z drugiego ksiądz - parę siniaków... Patrzą na siebie - na samochody - niedowierzanie... Rabin mówi do księdza:
- To niemożliwe, że żyjemy...
Ksiądz:
- No właśnie, to musi być znak od Szefa...
Rabin:
- Tak, to znak od Szefa, żebyśmy się wreszcie pogodzili.
Ksiadz:
- Tak, to koniec waśni między religiami...
Rabin wyciąga piersiówkę:
- Napijmy się, żeby to uczcić.
Ksiądz wziął butelkę, pociągnął i oddał rabinowi. Rabin zakręcił i schował.
Ksiądz:
- A ty?
Rabin:
- A ja poczekam na policję...

...::: poznasz głupiego
po czynach jego :::...

  1. ja wiem , bartek_mi 2/12/05 20:08
    ze nowe to te dowcipy nie sa ;-)

    a czy byly.... wie ten komu sie chce w archiwum szperac

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. pierwszego... , metacom 2/12/05 20:52
    ...nie znałem...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. pierwsze dwa byly na pewno , macol 2/12/05 23:36
      a pozostale dwa znalem ale nie wiem czy z boarda

      ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL