Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 40950 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka kamera cyfrowa?? prosze o pomoc. , jjjt 2/12/05 21:35
zamierzam kupic kamere cyfrowa. zalezy mi na tym aby miala lampe blyskowa, ogolnie lampe. Mam na oku 2 modele JVC GZ-MG20EZ i Panasonic NV-GS140. A moze polecacie cos innego?? jesli tak to, prosze o propozycje kamer do 3 tys. zl. z góry dziekuje za odpowiedz:).

PS. a czy 800 000 pikseli w kamerze to duzo?? jaki jest obraz??

  1. 3CCD , RusH 2/12/05 22:21
    sciagnij z cywilizowanego kraju kamere 3CCD

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. wole kupic nowke... , jjjt 2/12/05 22:29
      a ktora z tych dwóch bys polecił..??

      1. a o czym ja pisze , RusH 3/12/05 12:15
        Panasonic GS150 to 500-600$ w US, tak troche 2x mniej niz u nas po zlodziejskich marzach

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

    2. ten panasonic jest 3CCD , vector 3/12/05 08:48
      123

  2. hmm , vector 3/12/05 09:00
    wybrałeś 2 bardzo różne kamery.
    Panasonic ma przetwornik 3CCD ale jest miniDV (kaseta) a JVC ma dysk twardy (fajna sprawa) ale słabszy przetwornik.
    Zoomem optycznym się nie przejmuj, bo do x25 to raczej trzeba używać statyw.
    800 000 to tak średnio.
    Zwróć uwagę na taki parametr jak jasność. Większość kamer ma 1.8, lepiej kupić coś z jasnością 1.2
    A myślałeś o kamerze GZ-MG40EZ?

  3. a może Sony? , vector 3/12/05 09:38
    jak dobrze poszukasz to znajdziesz w okolicy 3k HC90
    http://www.sony.pl/...pecs&category=CAM+MiniDV

    1. a moze nie , RusH 3/12/05 12:17
      1 przetwornik, minimum 5 lux .. szit

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  4. Poczytaj sobie ta strone: , speed 3/12/05 17:42
    http://www.camcorderinfo.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL