Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12906 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak To Zrobic ? (zwiekszenie zasiegu wifi) , XCLONE 6/12/05 10:35
i jeszcze jedno :>

jest sobie firma, rozlozona na kilku budynkach.. zakladajac, za budynek A jest budynkiem z AP (antena dookolna ?) i ma widocznosc z budynkiem B w centrum powierzchni firmy, powiedzcie mi, czy dobrze mysle (budynki C, itd. slabo widoczne z budynku A):

budynek A:
DSL, AP (Linksys WRT54G) z 2 antenkami (jedna sobie "swieci" w biurze, a druga - dookolna ? - wystawie za okno na dach)

budynek B:
repeater (DWL-G710) (z antena dookolna ?)

LUB (zeby ci w budynky B tez mieli net)

AP (Linksys WRT54G) + router (Linksys WRT54G) - wg rozwiazania stad: http://twojepc.pl/...wum.php?r=2005&id=102493#

budynki C, D, itd.:
AP-ki (tez linksysa ?) + anteny kierunkowe skierowane na budynek B

ufff.. mam nadzieje, ze wystarczajaco jasno to opisalem.. :>

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. primo , Holyboy 6/12/05 12:48
    nie kupowac sprzetu roznych firm

    ile pieniedzy na to przeznaczasz? czy to ma pokryc zasiedziem stacje klienckie wewnatrz budynkow czy polaczyc tylko lany kablowe?

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. wlasciwie to nie ma roznych firm :> , XCLONE 6/12/05 12:58
      wszystko wpisalem Linksysa.. no, czyba ze mialbym to jednak zrobic z repeaterem (Linksys pewnie tez ma cos takiego w ofercie ?)

      co do kasy, to zaplanowalem z antenami max. 2k PLN (ale to nie jest jakas sztywna granica - IMO tyle powinno starczyc..)

      powinno zbierac wszystko - LANy, klientow i rozglaszac po terenie firmy (czekac na polaczenia)

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL