Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:08
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41321 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Palmtop do nawigacji sat. , Quest 8/12/05 19:49
Witam. Biore się z zamiarem kupna palmtopa do nawigacji satelitarnej. Konkretnie do auta to potrzbuje, ponieważ moja znajomość miasta i dojazdów jest dość uboga. Nie wiem co wybrać, kompletnie się na tym nie znam i potrzebuje fachowca. Nie chcę wydawać na to majątku ponieważ będzie używane tylko do jednego celu - nawigacji. z Drugiej strony nie chcę aby miał jakieś opóźnienia (zamułki) podczas wyświetlania obrazu mapy.
prosze o jakąś rade... dzięki.

  1. polecam , WooKy 8/12/05 22:23
    Ci poczytanie jedynej slusznej strony o pda w Polsce;)
    www.pdaclub.pl
    Znajdziesz tam testy, recenzje zarowno sprzetu jak i oprogramowania a na forum odpowiedza Ci (albo juz odpowiedzieli - opcja szukaj;) ) ludzie ktorzy maja o tym naprawde spore pojecie.
    Aha i uprzedze pytania:P nie, nie mam nic wspolnego z ta strona, po prostu kilka razy pomogli mi tam z moim pda;)

    bitnoi.se

  2. tak zerknij na stronke pdaclubu , 247 9/12/05 08:51
    ja sam mam ipaq 2210 z gps holuxa i automapa i chodzi lux, może nie kożystam często ale jak już to chodzi ok, ostatnio robiłem trasę 400km i spisał się ok :)

  3. a macie moze jakis pomysl, na nawigacje, ale w polaczeniu z laptopem.... , Gajdzi 9/12/05 12:07
    123...!?

    bo wlasnie takie cos interesuje mnie i kolege...

    Kolega robi trasy TIR'em i wlasnie bardziej przyjazny bylby mu laptop...

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  4. Mio 168 , mirkrup 11/12/05 00:56
    + AutoMapa + karta SD 512 MB - najlepsze rozwiązanie, działa bezproblemowo - w Peugeotach Partnerach istnieje konieczność dołożenioa zewnętrznej anteny, przednia szyba za mocno ekranuje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL