Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40074 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gamesprotections.and.Cloning.Question.Answers-MiRROR , Mms 9/12/05 09:06
www.pink-panther.i.p.pl/mms_tdt/mir-qa.pdf [142kB]

Regulaminu chyba nie zlamalem [11 punkt], bo w Polsce nie ma prawa, ktore zabranialoby zrobienie kopii oryginalnej gry. :]

Pozdrawiam

  1. Hmmm... , DeathClaw 9/12/05 10:03
    Tak mnie coś tknęło - jak sprzedawca nie dostarcza wraz z grą jej kopii bezpieczeństwa, a zrobienie backupa jest zgodne z prawem, to czy konsument, który nie posiada oprogramowania do wykonania takiej płytki oraz nie potrafi tego zrobić, może ściągnąć sobie grę z internetu (pod warunkiem posiadania wersji oryginalnej)?

    1. jest to , Ranx 9/12/05 10:38
      watpliwe moralnie ale jak go nikt nie zlapie na sciaganiu to czemu nie :PP
      IMHO (nie wiem jak w polskim prawie) samo "obchodzenie" zabezpieczen jest wykroczeniem. czyli kopia dvd czyli decss czyli jednak hack. chyba nielegalne.

      bez sensu to :)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. Hmmm... , DeathClaw 9/12/05 11:04
        Posiadacz oryginału nie obchodzi zabezpieczeń gry (ściągając ją z netu) chcąc mieć kopię w zapasie. Wykroczenie (o ile jest to czyn niezgodny z prawem) popełnia osoba/grupa zajmująca się takim procederem.

        Ściąganie piratów to preludium do "wątpliwej moralności". Nikt nie ma prawa karcić kogoś za samo ściąganie - używanie - tak, to już przestępstwo (hehehe).

        Argumentem może być tu fakt, że kopia (ta z netu) nie jest wykonana z posiadanego oryginału i tu jest chyba haczyk pogrzebany.

        1. widzisz.. , Ranx 9/12/05 11:10
          jesli nie umie zrobic a sciagnal to znaczy ze jakby nie patrzec ukradl. bo to nie jego kopia i jednak sciagnal...
          a jesli umie czyli obejdzie to jednak hack...
          :)
          IMO

          o roztramtajdany charkopryszczańcu...

          1. niech tam , Ranx 9/12/05 11:11
            hack - crack. jakos tak.

            o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. [ot] To Twoj post? , Mackie Messer 9/12/05 10:45
    http://tinyurl.com/8esvs

    mam na bitmetv.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. Moj. , Mms 9/12/05 13:48
      To jak?

      Pozdrawiam

      1. mogę , Liu CAs 9/12/05 14:53
        poratować zaproszeniem na BitMeTV.

        -= parówkowym skrytożercom,
        mowimy NIE =-

        1. Dzieki. , Mms 9/12/05 15:07
          j.w.

          Pozdrawiam

      2. poszlo , Mackie Messer 9/12/05 14:56
        na ten z profilu.

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

        1. Wlasnie dostalem od Liu CAs'a. , Mms 9/12/05 15:07
          Jak nie klikne w linka, to zwroca Ci je?

          Sorki za klopot.

          Pozdrawiam

          1. tak , Liu CAs 9/12/05 16:05
            po kilku dniach zostanie anulowane

            -= parówkowym skrytożercom,
            mowimy NIE =-

  3. nie wiem, ale , Mackie Messer 9/12/05 16:08
    nie przejmuj sie. Mam ich jeszcze 4, a i tak zadko korzystam. Za duzo ludzi z dobrym uploadem.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. pod , Mackie Messer 9/12/05 16:09
      mms. Wlasnie dostalem od Liu CAs'a. , Mms 9/12/05 15:07

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

    2. OK. , Mms 9/12/05 16:13
      To nie klikam. Sorki za fatyge.

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL