Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40122 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Krasnal + Smarty , Dariooo 9/12/05 10:14
Witam!

Co zrobic zebym mogl korzystac z tych szablonow w serwerku Krasnala?
Dopiero zaczynam sie tym interesowac i nie mam za duzej wiedzy (lame) :D

Z Gory Dzia
Pozdrawiam
Dario

druk narzucil homo-sapiens
linearny paradygmat percepcji

  1. Przyznam, że nie bardzo wiem o co Ci chodzi... , muminisko 9/12/05 10:37
    Masz jakiś błąd serwera? Nie umiesz korzystać z systemu szablonów Smarty? Nie wiesz jak pisać kod z ich wykorzystaniem? Więcej szczegółów proszę, a chętnie pomogę.

    Modern Battles Club - the best
    wargames club on the world
    http://www.grzes.czasem.robi.to

  2. hmm , WooKy 9/12/05 10:56
    skoro dopiero zaczynasz sie interesowac to daruj sobie na razie smarty i naucz sie podstaw ^^. Ze smarty nie korzysta sie 'przez serwer' tylko jak z kazdej innej zewnetrznej klasy w PHP. Tworzysz obiekt, wywolujesz metode od wyswietlenia szablonu i musisz miec katalog na cache.
    Napisz dokladniej o co ci chodzi a podobnie jak kolega wyzej, chetnie pomoge :)

    bitnoi.se

  3. ok .. , Dariooo 9/12/05 11:08
    ..wiec przyblize :)
    Mam kilka przykladowych strone ze smartami.
    Chcialem umiescic je mnie na serwerku (mam zainstalowanego wlasnie Krasnala) i strony nie dzialaj.

    Pobralem Smarty 2.6.10 ze stronki http://smarty.php.net/
    Umiescilem je w katalogu c:\usr\php\smarty

    W pliku php.ini w linijce
    include_path =.;c:\usr\php\smarty\libs

    Co mam zrobic aby dzialy te przykladowe stronki z mojego serwera?

    druk narzucil homo-sapiens
    linearny paradygmat percepcji

    1. więc po kolei , muminisko 9/12/05 15:49
      a) jak jesteś zielony, to Smarty nie jest najlepszym pomysłem
      b) >>>W pliku php.ini w linijce
      >>>include_path =.;c:\usr\php\smarty\lib

      Po co? Nie lepiej utworzyć /libs/Smarty.class.php w katalogu projektu i potem: require_once '/libs/Smarty.class.php';

      c) >>Co mam zrobic aby dzialy te przykladowe stronki z mojego serwera?
      No i?? Jakiś komunikat? Blank Page? 404? Więcej informacji poproszę :-)

      Modern Battles Club - the best
      wargames club on the world
      http://www.grzes.czasem.robi.to

      1. co do c)... , Dariooo 9/12/05 15:56
        c) jest biala strona - nic sie nie laduje!

        druk narzucil homo-sapiens
        linearny paradygmat percepcji

        1. pfiiuuu... Panie podeślij to spakowane na maila. , muminisko 9/12/05 20:12
          Mail masz w profilu :) Ja robię co prawda na AppServ v2.4.0 ale mogę nawet i Krasnala do roboty zagonić. Nie zapomnij tylko dopisać z jakiej wersji korzystasz. BTW. Mnie przeszedł entuzjazm do robienia w szablonach, templejtach i programowania obiektowego w PHP po tym, jak przejąłem 3 duże serwisy, bez jednej linii dokumentacji czy choćby najmniejszego komentarza... Czego tam nie było??? Smarty, XTemplate, autorski CMS oraz szablonik bazujący na PEAR... Brrr... Po takich dowiadczeniach uważam, że programowanie proceduralne rulez :)

          Modern Battles Club - the best
          wargames club on the world
          http://www.grzes.czasem.robi.to

  4. s.w. , maciell 9/12/05 14:07
    s.w.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  5. no wiec , WooKy 9/12/05 17:33
    ja nie rozumiem troche problemu:D
    Po co ci w konfiguracji serwera Smarty?? Dodajesz je razem z projektem i tyle - wlaczasz je w projekcie tak jak napisal muminisko. Ono musi dzialac zawsze i wszedzie bez wzgledu na konfig serwera.

    bitnoi.se

  6. ok .. , Dariooo 9/12/05 20:13
    ... ja sie jeszcze z tym pomecze ;) nie bede zasimiecal Boarda!
    Moze cos z tymi przykladowymi stronami jest nie tak :D

    Jakby cio moge sie na priva odezwac (WooKy, muminisko) ???

    Pozdrawiam

    druk narzucil homo-sapiens
    linearny paradygmat percepcji

    1. spokojnie mozesz , WooKy 9/12/05 22:04
      do mnie pisac, gg w podpisie, mail w profilu ;)

      bitnoi.se

      1. :)))) , Dariooo 10/12/05 14:06
        Dzia!
        Pozdrawiam

        druk narzucil homo-sapiens
        linearny paradygmat percepcji

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL