Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:23
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 48700 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wpłaciłem kasę na skype, pojawiła się na koncie ale skypeout jej nie widzi... , DmK 9/12/05 22:45
Nie wiem co się ostatnio dzieje, ale wpłaciłem kasę na skype przez onet. Kaska teoretycznie pojawiła się przed godziną na koncie skype (dostałem maila potwierdzającego). Na komunikatorze świeci się dostępność kasy od jakichś 2-3 godzin. W momencie jak chcę zadzwonić wyskakuje mi monit że nie mam floty na skypeout... co jest grane? ostatnio straciłem swoje konto i nie widzę nigdzie informacji że zmieniła się metoda wpłacania funduszy... ktoś wie co jest grane? a i czekam już ok 120 minut od momentu dostarczenia maila (to nawiązuje do info zawartego w mailu).

  1. moze poczekaj jeszcze troche, zaksiegowanie moze czasem trwac , chris_gd 9/12/05 22:55
    ja kiedys wplacalem na unibet.com i niby kasa byla a grac nie moglem

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. teoretycznie , DmK 9/12/05 22:58
      od wyświetlenia się w skype wpłaconej kwoty przeleciało ok. 5 godzin. Od otrzymania maila od skype ok 2 godzin... już nie wiem jak na to patrzeć.... piwo się kończy a ja miałem dzwonić ;)

  2. a właśnie kasy wyświetla się w polu usługi , DmK 9/12/05 22:56
    jako ileś tam euro (pasek koloru szarego), więc program go widzi ale nie chce dzwonić przez skype out....

  3. A uzywasz OnetSkype czy orginalnego Skype , Paolo 10/12/05 00:42
    ze strony skype.com? Bo nie za bardzo ufam OnetSkype

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. no widzisz a ja przy onetskype nie mam tego problemu ;-) , Artaa 10/12/05 11:27
      123

  4. używam skype , DmK 10/12/05 11:08
    najlepsze że w końcu zaczęło działać dzisia rano, ale przy skypeout dalej jest znaczek że jest nieaktywne....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL