Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 57141 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z nagrywaniem VCD , Minus 10/12/05 01:18
Opisze w skrócie tak:
Chciałem nagrać płytę z filmem w formacie VCD, więc poszukałem trochę informacji na ten temat w sieci. Znalazłem stronkę:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=50
i zrobiłem tak jak w niej było opisane. Ściągnąłem programy i skompresowałem plik wideo. Następnie chciałem nagrać płytkę programem Nero ale tu pojawił się problem.Gdy wybrałem jaką płytę chcę wypalić (VCD) chciałem wrzucić skompresowany plik który stworzyłem lecz się nie udało. Wyświetliło tylko analizę pliku po czym okienko znikło i żadnego pliku nie dodało. Wedle tego co było napisanne na tej w/w stronie odznaczyłem przy wyborze trybu zapisu
(Utwórz CD zgodne ze standardem) i wtedy udało mi się dodać do danych mój przerobiony film. Natomiast problem wystąpił inny. Otóż przy próbie nagrywania wyskakuje mi że płyta jest za mała i to dlatego że plik skompresowany zajmuje mi około 795mb.
Co zrobić, jak nagrać płytę VCD? Proszę o pomoc

  1. powiem krotko , tommi 10/12/05 01:20
    zrob to softem o nazwie DVDRip jest free po polsku dodaje napisy (ktorych juz niebaem moze nie byc) i tnie film na ilosc plyt podczas kompresji
    pozniej bero-vcd - dodajesz mpeg 2 min i wypalone

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. Masz jakiegos linka do tego programu? , Minus 10/12/05 01:30
      bo ściągnąłem ale to pod linuxa.

  2. z tego co pamietam , tommi 10/12/05 01:35
    na komputerswiat.pl byl do zassania

    podesllabym ci na maila ale plyte z softem ktos sobie pozyczyl i wlasnie probuje dociec

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  3. zmień wersję Nero , Master/Pentium 10/12/05 12:58
    któraś zawiera właśnie taki błąd. Być może dotyczyło to spolszczenia. W każdym razie spotkałem się z tymi objawami.
    Co do konwersji to polecam DVD2SVCD z dvd2dvd.org

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL