Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70164 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym odczytac AGP Driving Strength pod winda? , Brendyman 12/12/05 00:23
Jak w temacie, czy ktos zna jakis program ktory odczytalby ta wartosc pod windowsem? A poza tym, czy wie ktos moze jakie powinny byc ustawienia dla radeonow? Pozdro

- ..started talking to yourself I see..
- The only way I can be sure of intelligent conversation

  1. Raczej na Auto. , Mms 12/12/05 00:55
    AGP 4X Drive Strength - www.rojakpot.com/...ation=8&var1=0&var2=28
    AGP Drive Strength - www.rojakpot.com/...ation=8&var1=0&var2=34
    AGP Drive Strength N Ctrl - www.rojakpot.com/...ation=8&var1=0&var2=35
    AGP Drive Strength P Ctrl - www.rojakpot.com/...ation=8&var1=0&var2=36

    Pozdrawiam

    1. ... , Brendyman 12/12/05 09:13
      no niby tak ale niestety nie zawsze auto jest najlepszym ustawieniem niezaleznie od tego co twierdzi ten poradnik...

      - ..started talking to yourself I see..
      - The only way I can be sure of intelligent conversation

      1. OK. Ale , Mms 12/12/05 12:51
        gdybys znalazl najlepsza wartosc, to na jaki procentowy wzrost wydajnosci liczysz? Bo ja sadze, ze nawet 1% wiecej nie wycisniesz i szkoda sie w to bawic.

        Pozdrawiam

        1. ... , Brendyman 13/12/05 11:12
          to nie chodzi o wzrost wydajnosci ale o wlaczenie AGP Write :D

          - ..started talking to yourself I see..
          - The only way I can be sure of intelligent conversation

          1. No to , Mms 13/12/05 11:22
            wlaczenie opcji AGP Fast Write tez nic Ci nie da. :)

            Pozdrawiam

        2. a poza tym... , Brendyman 13/12/05 11:13
          ...to jesli wierzyc poradnikowi ktory przytoczyles to nie bedzie wzrostu wydajnosci nawet o te marne 1% :D

          - ..started talking to yourself I see..
          - The only way I can be sure of intelligent conversation

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL