Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78795 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Warto przechodzić w na KDE 3.5 w Mdk 2006? , j23 12/12/05 18:45
Ktoś to instalował? Podobno jest szybsze i żwawsze, ale jak sprawuje się w praktyce?

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. ja mam na kubuntu upgrade do 3.5... , rulezDC 12/12/05 18:59
    a wiec tak:
    plusy: szybkosc, stabilnosc
    minusy: troszke bledow w konquerorze

    wiecej nie widzialem i az tak nie testowalem
    ale przesiadka z 3.4.3 jak najbardziej na plus

    koniec koniec koniec

    1. i pomysleć że to właśnie nowego konquerora , j23 12/12/05 19:14
      reklamują jako największą zaletę... (pierwsza przeglądarka przechodząca acid test itp...).

      Ale w takim razie dam 3.5 szansę.

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

    2. o jakich bledach mowisz ? , daver 12/12/05 23:45
      ...

      I use arch btw

      1. te co ja zauwazylem.... , rulezDC 13/12/05 07:14
        1. przy uzywaniu konqerora jako manadzera plikow, przy nadawaniu praw do pliku, wyskakuje okienko z bledem ze nei mozna nadac praw, ale system prawa nadaje
        2. przy wyswietlaniu ikon np. skryptow, konqueror narzuca na ikone nazwe plikow co staje sie nieczytelne

        na www.forum.ubuntu.pl jest to opisona, ale znam to z autopsji

        koniec koniec koniec

  2. ja zmigrowalem na PLD , gorky 13/12/05 10:39
    i nie mam zastrzezen.
    Aczkolwiek dla mnie jedyna zauwazalna zmiana jest dodanie obslugi bajerow z Superkaramby i co za tym idzie - jeszcze wiecej przezroczystych gadzetow.

    Jak chodzi o stabilnosc to od czasow KDE 3.3 nie mam z tym problemow, chociaz ostatnio mi KMail segfaultowal, ale nie mialem czasu sie temu przyjrzec.

    Zmiana w szybkosci byla IMO wyrazna przy przejsciu 3.3 -> 3.4
    Przy migracji 3.4 -> 3.5 nie zauwazylem roznicy.

    W sumie nie widze powodow zeby nie przechodzic, aczkolwiek argumentow za migracja tez nie ma za duzo. Jak ci sie nudzi to mysle ze mozesz zasysac.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL