Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78639 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

aparat cyfrowy jaka karta do niego i ładowaka? , czyx78 12/12/05 19:57
zamierzam kupić http://www.apollo.pl/?menu=store&grp=31 pytanie do WAS jaka kartę polecacie 512mb oraz jaka ładowarka?dzięki z gory

heheheh

  1. Aparat cyfrowy Canon PowerShot A620 , czyx78 12/12/05 19:58
    dokladnie ten

    heheheh

  2. Karta San Disk II 512MB lub Kingstone , djmix 12/12/05 20:20
    a ładowarka - coś z serii MW (firma Minwa) np. MW6178, na pewno czterokanałowa (procesorowa)z funkcją rozładowania i kontrolą Delta V. Jak cię stać, to możesz kupić ze wskaźnikami LCD dla każdego kanału, ale bez tego bajeru też są ok. Ważne żeby ładowarka nie ładowała akumulatorków AA prądem większym niż 1000mAh, bo to skraca ich żywotoność. Acha i do tego modelu aparatu akumulatorki najlepiej 2500mah.

    djmix

  3. Minwa? , marekzi 12/12/05 21:29
    Do nowego Canona (nie pamiętam modelu - aparat z pracy) kupiłem akumulatory Minwa bodajże 2300mAh i jest gorzej niz źle; mozna zrobić najwyzej 10-12 zdjeć, wyświetlacz od początku pokazuje niskie napięcie. Po zamianie na Energizer zrobiłem juz ponad 100 zdjeć i ciągle hulaja. Co ciekawe takie efekty miałem na nowych jak i rozładowanych/uformowanych ak. Minwa. Wygląda na to, że maja one duzą rezystancję wewętrzną i przy poborze prądu napięcie im spada do wartości nie do przyjęcia dla aparatu. Mierzone miernikiem maja poprawną wartosć napięcia 1,29V.
    Nauczony tym doświadczeniem odradzam Minwę i inne tanie wynalazki.

  4. Jeśli chodzi o ładowarkę... , JE Jacaw 13/12/05 00:09
    ...to zasięgając opinię na boardzie kupiłem w końcu taką i jestem zadowolony: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75590738 , jeśli nie potrzebujesz takiej uniwersalnej i dużej to dobra jest ta: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75591732
    Te ładowarki mają tylko jedną wadę, nie mają 4 niezależnych kanałów i trzeba łądować tam akumulatorki parami.

    Co do akumulatorków, to jako podstawowy zestaw polecam jednak jakieś bardziej firmowe, ja osobiście mam Energizer'y, ale Sanyo też mogą być. Są też lepsze, ale te wydają mi się najlepszym kompromisem między jakością a ceną, natomiast jako zapasowy zestaw to możesz zaryzykować Forevery.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  5. do Marekzi , djmix 13/12/05 07:55
    A gdzie napisałem że akumulatorki mają być firmy Minwa ? Pisałem o ładowarce. Wg mnie najlepsze akumulatorki to Energizer albo Sanyo (Made in Japan) - sprawdzone bo sam mam taki aparat - około 500 zdjęć na nich bez ładowania.

    djmix

  6. i jeszcze jedno... , djmix 13/12/05 08:00
    ładowarka którą polecał kolega JE Jacaw, to właśnie Minwa. Emos MW-8168GS - skrót MW jest odnośnikiem do modelu tej firmy ;)

    djmix

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL