Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78828 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

linksys WRT54G i D-Link 900+ , Babek 12/12/05 22:24
Czy któryś z boardowiczów wie może czy D-link 900+ w trybie AP client Rev B1 współpracuje z jakąkolwiek z wersji Linksysa WRT54G/S ? stabilnie ?

  1. .:. , Shneider 12/12/05 22:29
    Jako tako to dziala. w moim przypadku dzialalo do chwili gdy w sieci nie pojawila sie karta radiowa ;-) natomiast wspolpracujac z DL-614+ jest bardzo ale to bardzo ok.

    polaczenie WAP54G -> 2x 900+ no i nieszczesny DWL-520+.

    Osobiscie radze 2x 900+ puscic w mostku. Najpewniejsze polaczenie. W kazdym innym przypadku bedzie tylko gorzej.

    Tanie WIFI najlepiej sprawuje sie gdy w sieci pracujac urzadzenia jednego producenta.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. ale widze ze masz do WAP54 , Babek 13/12/05 08:05
      a nie do WRTG a jaka wersja ? bo mam WRTG 54 v5 i D-link jakoś nie działa z nim i nie wiem czy coś kombinować czy sprzedawać szkoda sprzedawać mi bo strace zwłąszcza ze ten WRTGv5 jest nowy a gwarancję to tylko ja mam 3 letnią przy sprzedaży to tylko rok mialby inny uzytkownik .. :( próbowałem ovislinka ale chciałbym linksysa jednak bo bardzo fajny ten routerek jest z tego co widzialęm ale juz nie mam kasy na testowanie każdego modelu.

      1. .:. , Shneider 13/12/05 15:32
        nowy firmware moze pomoc. ew. nieoficjalny.

        bez problemu powinien sie laczyc. ale na stabilnosc to niema rady przy tej klasie sprzetu.

        .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL